Чому важливо мати сімейного лікаря?

Сімейний лікар – це спеціаліст, який забезпечує комплексне медичне обслуговування для всіх членів сім’ї, незалежно від віку та статі. Наявність сімейного лікаря є важливим аспектом підтримки здоров’я та запобігання хронічним захворюванням. Зараз ми розкажемо, чому необхідно мати сімейного лікаря у клініці STARDOCTOR.
Чим займаються сімейні лікарі клініки STARDOCTOR?

Профілактика та здоровий спосіб життя

Сімейний лікар відіграє важливу роль у профілактиці захворювань та пропаганді здорового способу життя. Він надає рекомендації щодо харчування, фізичної активності, відмови від шкідливих звичок, що сприяє зміцненню здоров’я та підвищенню якості життя.

Підтримка психічного здоров’я

Окрім фізичного здоров’я, сімейний лікар також приділяє увагу психічному стану пацієнта. Він допомагає виявляти ознаки депресії, тривоги або інших психічних розладів на ранніх стадіях та направляє на консультації до відповідних спеціалістів.

Індивідуальний підхід

Сімейний лікар надає медичну допомогу з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта. Встановлення довірчих відносин між лікарем та пацієнтом сприяє більш відкритому спілкуванню та ефективнішому лікуванню. Пацієнт може вільно обговорювати свої проблеми зі здоров’ям, отримуючи професійні поради та рекомендації.

Постійний моніторинг здоров’я

Регулярні огляди у сімейного лікаря дозволяють своєчасно виявляти відхилення у стані здоров’я та приймати необхідні заходи. Постійний моніторинг здоров’я допомагає знизити ризик розвитку серйозних захворювань, таких як діабет, гіпертонія або серцево-судинні захворювання.

Комплексний підхід до здоров’я

Сімейний лікар забезпечує комплексний підхід до лікування, враховуючи всі аспекти вашого здоров’я. Він веде медичну історію всієї сім’ї, що дозволяє більш точно діагностувати хвороби та ефективніше підбирати методи лікування. Лікар знає ваші звички, спосіб життя та генетичну схильність до певних захворювань, що допомагає вчасно виявляти та попереджати розвиток хвороб.

Координація спеціалізованого лікування

У разі необхідності звернення до вузькопрофільних спеціалістів, сімейний лікар координує процес лікування, направляє на консультації та обстеження, контролює виконання призначень. Це забезпечує узгодженість у лікуванні та запобігає дублюванню діагностичних процедур.

Економить ваш час та ресурси

Наявність сімейного лікаря дозволяє економити час та ресурси, оскільки більшість медичних питань можна вирішити на місці, без необхідності звертатися до кількох різних спеціалістів. Це зменшує кількість непотрібних візитів до лікарні та витрати на медичне обслуговування.

Сімейний лікар  це не просто кваліфікований спеціаліст з гарною освітою та досвідом роботи. Це фахівець, якому ви довіряєте своє здоров’я у різних його аспектах. Наші лікарі не лише діагностують та лікують захворювання, а й допомагають зберігати та покращувати стан вашого здоров’я і всієї вашої родини.

Від моніторингу хронічних хвороб до планування сім’ї, від діагностики гострих станів до порад щодо здорового способу життя, безкоштовні аналізи і дослідження у профільних спеціалістів – все це і багато іншого ви отримаєте, підписавши декларацію з сімейним лікарем STARDOCTOR.
Довірте нам турботу про своє здоров’я. Нумо разом йти дорогою життя без хвороб.
Автори: сімейний лікар – Буренькова Наталія Василівна
                сімейний лікар – Руденко Лілія Валеріївна
Більш детальну інформацію можна отримати у наших адміністраторів за номерами:
📞 098-304-04-40
📞 099-304-04-40
Або залиште свій телефон у месенджері. Ми обов’язково перетелефонуємо.
🔻 Наша адреса: м. Дніпро, вул. Володимира Мономаха, 17-а.
👉 Просимо поділитися цим дописом собі в профіль та в фейсбук-групи.
STARDOCTOR: здоров’я – це головне!
БУРЕНЬКОВА
Наталія Василівна

Лікар терапевт

Лікар ендокринолог

Записатися на прийом

Замовити онлайн консультацію з лікарем

Лікарі медичного центру СТАРДОКТОР знаходяться в постійному розвитку та пошуку нових рішень, стандартів діагностики та лікування. Ми завжди тримаємося на хвилі світового прогресу і якнайшвидше реалізуємо його досягнення у своїй практиці.

Якщо Вас зацікавила тема посту, Ви можете поставити додаткові питання лікарю або замовити онлайн-консультацію прямо зараз!

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram