Внутрішньошлункова балонна система: сучасний підхід до боротьби з ожирінням

Внутрішньошлункова балонна система: сучасний підхід до боротьби з ожирінням

Ожиріння стає все більш поширеною проблемою сучасного суспільства. Воно не тільки негативно впливає на зовнішній вигляд людини, але й створює серйозні ризики для здоров’я, такі як серцево-судинні захворювання, діабет, гіпертонія та інші. Одним із сучасних методів боротьби з надмірною вагою є внутрішньошлункова балонна система. Давайте розглянемо, що це таке, як вона працює і які переваги вона має.

 

Що таке внутрішньошлункова балонна система?

Внутрішньошлункова балонна система – це медичний пристрій, який використовується для тимчасового зменшення об’єму шлунка з метою зниження ваги. Він складається з силіконового балона, який вводиться в порожнину шлунка і заповнюється фізіологічним розчином або повітрям. Цей балон займає частину об’єму шлунка, що допомагає зменшити апетит і контролювати порції їжі.

 

Як працює внутрішньошлункова балонна система?

Процедура встановлення внутрішньошлункового балона є відносно простою і займає близько 20-30 хвилин. Вона проводиться ендоскопічно під загальною анестезією або місцевим знеболенням. Лікар вводить балон у шлунок за допомогою ендоскопа, після чого балон наповнюється розчином або повітрям до необхідного розміру. Процедура не вимагає хірургічного втручання і пацієнт може повернутися до повсякденного життя вже через кілька годин після встановлення балона.

 

Переваги внутрішньошлункової балонної системи

1. Ефективність
Внутрішньошлункова балонна система дозволяє пацієнтам швидко і ефективно знизити вагу. Дослідження показують, що за 6 місяців використання балона пацієнти втрачають у середньому від 10 до 15% від початкової маси тіла. Це суттєво покращує загальний стан здоров’я та знижує ризик розвитку захворювань, пов’язаних з ожирінням.

2. Мінімальне втручання
На відміну від баріатричної хірургії, внутрішньошлункова балонна система не вимагає значного хірургічного втручання. Процедура встановлення балона є малоінвазивною і проводиться амбулаторно. Це означає, що пацієнти можуть уникнути тривалого періоду відновлення та ризику ускладнень, пов’язаних з хірургією.

3. Контроль над харчуванням
Балон у шлунку допомагає контролювати апетит і зменшувати порції їжі, що сприяє формуванню здорових харчових звичок. Пацієнти відчувають ситість швидше і споживають менше калорій, що є важливим фактором для успішного схуднення.

4. Тимчасовий характер
Внутрішньошлунковий балон встановлюється на певний період, зазвичай від 6 до 12 місяців. Це дає пацієнтам можливість адаптуватися до нових харчових звичок і змінити свій спосіб життя, не залежачи від балона постійно.

Більш детальну інформацію можна отримати у наших адміністраторів за номерами:
📞 098-304-04-40
📞 099-304-04-40
Або залиште свій телефон у месенджері. Ми обов’язково перетелефонуємо.
🔻 Наша адреса: м. Дніпро, вул. Володимира Мономаха, 17-а.
👉 Просимо поділитися цим дописом собі в профіль та в фейсбук-групи.
STARDOCTOR: здоров’я – це головне!

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram