Лазерний ліполіз

Відкрийте для себе інноваційну методику видалення зайвих жирових відкладень без операційного втручання - лазерний ліполіз. У клініці Стардоктор ми пропонуємо вам безпечні та ефективні методи корекції фігури, які допоможуть досягти вашої мети стосовно вигляду та самопочуття.

Лазерна ліпосакція (лазерний ліполіз) – це малоінвазивна процедура, яка використовує потужний лазерний промінь для розчинення жирових клітин у підшкірному шарі та видалення надлишків жиру з проблемної зони. Ліпосакція передбачає розрідження жирових клітин (адипоцитів) лазерною енергією та виведення їх за допомогою вакууму. При ліполізі вакуум не використовується. Розріджені адипоцити самостійно виводяться лімфою за період до 2 місяців.

Цей метод дозволяє точно впливати на жирові відкладення, зменшуючи їх обсяг та покращуючи контур тіла без необхідності хірургічного втручання. Безопераційні методи ліполізу – ін’єкції ліполітиків, LPG- масаж та інші – ефективні в разі незначних жирових відкладень. При великих об’ємах необхідна хірургічна лазерна ліпосакція.

На яких ділянках тіла можливе проведення лазерного ліполізу:

Лазерний ліполіз є щадливим та малотравматичним методом видалення надлишків жирової тканини на обличчя та тілі, ефективність якого не поступається іншим методам ліпосакції. Лазерний ліполіз проводять на:

 • підборідді, щьоках, малярних областях, шиї;
 • животі, спині, стегнах, ногах, сідницях, руках;

Важливою перевагою лазерного ліполізу є те, що крім руйнування жирової тканини, він забезпечує підтягуючий ефект для шкіри. Це повністю усуває будь-яке провисання шкірного покриву, особливо на таких ділянках, як живіт, стегна, сідниці, де шкіра може стати більш провисаючою при зменшенні об’єму жирової прослойки.

Переваги лазерного липолизу у клініці Стардоктор

 • видалення жирових відкладень можливий на будь-яких ділянках тіла;
 • відсутність необхідності в загальному наркозі, можливе проведення під місцевою інфільтраційною анестезією без болю;
 • відсутність післяопераційних рубців на шкірі завдяки тонкій канюлі (діаметром до 1 мм);
 • створення вираженого ліфтингу шкіри завдяки реструктуризації сполучнотканинних волокон;
 • коагуляція судин, в результаті чого спостерігається відсутність синців, гематом і кровотеч.

Завдяки всьому цьому пацієнт може увійти у свій колишній ритм життя вже наступного дня після операції.

Як проходить процедура лазерної ліпосакції у клініці Стардоктор

Перед пластичною операцією пацієнт проходить загальне обстеження у лікаря та отримує докладну консультацію стосовно плану та обсягу процедури. Проведення лазерної ліпосакції не потребує спеціальних приготувань та, як правило, проводиться  під місцевою анестезією, однак Ви можете розглянути і інші методи анестезії (седація, інгаляційний або внутрішньовенний наркоз).

Зазвичай лазерна ліпосакція виконується протягом 1-2 годин. При невеликій локалізації жиру все маніпуляції тривають не більше 40 хвилин. Через кілька годин після процедури пацієнт рушає додому.

Лікар вводить дуже тонкі канюлі (1-2 мм) з оптоволоконним лазерним зондом через невеликі проколи шкіри. В підшкірній клітковині промінь лазеру точково впливає випромінюванням на жирові клітини та розщеплює їх. Потім, за допомогою тієї ж канюлі, розщеплений жир відсмоктується або залишається в організмі для виведення природним шляхом. При цьому лазер жодним чином не травмує сусідні тканини, а навпаки, стимулює обмінні процеси та вироблення в них колагену.

При наявності еластичної та добре підтягнутої шкіри для досягнення бажаного ефекту можна обійтися одним-двома сеансами лазерної ліпосакції. В інших випадках призначається кілька сеансів процедури, крім того ліпосакція буде комбінуватися з іншими коррекційними процедурами, наприклад, абдомінопластикою чи ліпофілінгом. Особливо важко піддаються такі зони тіла, як гомілки, внутрішня частина стегон, верхня та середня частина спини через структури тканин.

В клініці Стардоктор ми прагнемо забезпечити нашим пацієнтам найвищий стандарт медичних послуг. Наші лікарі мають багаторічний досвід у проведенні процедур лазерного ліполізу та інших методів корекції фігури. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, гарантуючи вам найкращі результати.

Результати лазерної ліпосакції та реабілітація після процедури

Зміни в об’ємах тіла або його окремих частин, де проводилася процедура лазерної ліпосакції пацієнти відзначають вже у перші дні після процедури. Але остаточні контури можна побачити приблизно через кілька тижнів. Цей час потрібен для повного виведення залишків розщеплених клітин, які всмоктуються в кров і нейтралізуються печінкою.

Для кращого результату процедури та закріплення отриманих форм під час реабілітації слід дотримуватися наступних рекомендацій:

 • носити компресійний одяг (білизну)  для підтримки форми та зменшення набряклості протягом 2-3 тижнів;
 • утриматися від гарячих ванн, відвідування сауни, басейну або пляжу;
 • відмовитися від надмірного вживання алкоголю та нікотину;
 • обмежити фізичну активність протягом двох тижнів;
 • дотримуватись дієти зі зменшеним калоражом;
 • дотримуватись рекомендацій з догляду за шкірою, включаючи застосування засобів для зменшення запалення та підтримки загоєння.

При дотриманні здорового способу життя ефект після лазерної ліпосакції (лазерного ліполізу) зберігається на довгі роки, адже більшість жирових клітин під час процедури повністю знищується. Тож важливо правильно харчуватися, утриматися від надмірного вживання спиртних і солодких напоїв, а також виконувати фізичні вправи.

Не відкладайте своє бажання мати ідеальну фігуру! Запишіться на консультацію в Стардоктор вже сьогодні та дізнайтеся більше про можливості лазерного ліполізу.

Для яких цілей застосовується лазерна ліпосакція

Лазерна ліпосакція (лазерний ліполіз) - це малоінвазивна процедура косметичної хірургії, при якій за допомогою лазерного проміння руйнуються мембрани жирових клітин, сприяючи виведенню жиру спочатку в міжклітинний простір, потім по лімфатичній системі з організму. Проводиться хірургом-косметологом та зазвичай виконується під місцевим наркозом.

Ліпосакція лазером може застосовуватися для видалення жирових відкладень у різних частинах тіла:

 • на боках та в області живота, у тому числі після вагітності;
 • з внутрішньої сторони стегон і на так званих «вушках»;
 • в області сідниць;
 • для корекції другого підборіддя;
 • в області плечей, над колінами та в інших зонах.

Головна мета лазерної ліпосакції – зменшити обсяг ліпідних відкладень та покращити контури тіла. Вона зазвичай проводиться, коли є жирові накопичення, які не вдається прибрати за допомогою дієти та вправ.

Методика рекомендується людям із помірними чи помірно вираженими жировими відкладеннями. Процедура підходить не всім, доцільність її застосування визначається лише після індивідуальної консультації із кваліфікованим фахівцем.

Особливості та переваги лазерної ліпосакції

У процесі ліполізу хірург вводить тонку канюлю з лазерним волокном в область, що коригується. Промені, спрямовані на жирові клітини, руйнують їх та розплавляють жир. Зруйновані ліпіди потім видаляються з організму шляхом аспірації (висмоктування через канюлю) або природним чином через лімфоток.

Лазерне видалення жиру має низку плюсів у порівнянні з традиційною ліпосакцією:

 • менша інвазивність — не потрібні великі розрізи шкіри, використовуються тонші канюлі;
 • менший ризик кровотечі, травматизму та набряклості — завдяки більш м'якому руйнуванню жирових клітин лазерною енергією знижується ризик кровотечі, синців та травматизму навколишніх тканин;
 • швидше відновлення після ліполізу завдяки меншій травматизації та зменшенню болю;
 • поліпшення контурів тіла — лазерний ліполіз дозволяє більш точно контролювати видалення жирових відкладень, що дозволяє хірургу створювати більш гладкі та природні контури тіла;
 • стимуляція колагену — енергія лазера стимулює синтез структурного білка, що сприяє поліпшенню стану шкіри в області, що обробляється.

Ефективність процедури залежить від індивідуальних особливостей клієнта, обсягу жирової тканини та стану шкіри. На успіх багато в чому впливають кваліфікація лікаря та дотримання пацієнтом рекомендацій у періоді відновлення.

Лазерний ліполіз у Дніпрі за лояльною ціною

Медичний центр STARDOCTOR пропонує великий вибір послуг в галузі апаратної косметології. Записатися на консультацію чи обрану процедуру до фахівця можна за телефоном та через форму на сайті.

Звертаючись до нашого центру для проведення лазерної ліпосакції, можете розраховувати на професійний сервіс та видимий результат:

 • вартість послуг відповідає їх високій якості і залишається доступною для клієнтів з різним рівнем доходу;
 • у центрі працюють досвідчені фахівці з великим практичним стажем, які володіють передовими медичними методиками;
 • для проведення косметологічних процедур та діагностики використовується високотехнологічне та безпечне обладнання;
 • наші лікарі дотримуються стандартів доказової медицини, рекомендуючи лише науково обґрунтовані засоби та процедури;
 • регулярно пропонуємо різноманітні акції на пакетні послуги для клієнтів.

Лазерна ліпосакція у нашому центрі у Дніпрі допоможе вам за помірну ціну покращити контури тіла та виправити зони, які складно піддаються корекції тренуваннями та дієтою.

Детальніше
ДЕКЛАРАЦІЯ З ЛІКАРЕМ

УКЛАДІТЬ ДЕКЛАРАЦІЮ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ ТА
ОТРИМАЙТЕ ВЕСЬ КОМПЛЕКС БЕЗОПЛАТНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ
В ОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ!

our_privilege
 • Сімейна
  медицина
 • Консультації спеціалістів
 • Діагностичні послуги
 • Лабораторна діагностика
 • Жіноче
  здоров'я
 • Оперативні втручання

Якщо Ви вимушено покинули свою домівку та потребуєте медичної допомоги, дуже важливо обрати фахівця, який буде турбуватися про Вас безпосередньо за місцев Вашого теперішнього перебування на постійній основі.

ЗАПИТИ
НАПРЯМКИ
ПОПУЛЯРНЕ
МЕНЮ

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram