Педіатр

Діти - найголовніше у нашому житті! Це наша радість, любов і щастя!

І наша відповідальність полягає в тому, щоб забезпечити їм здорове зростання, навчання та щасливе дитинство.

Лікар-педіатр медичного центру Стардоктор™ готовий бути поряд з Вашою сім’єю з перших днів народження Вашого малюка і протягом всього його дитинства.

Ми обов’язково знайдемо підхід до Вашої дитини, щоб контакт з медиками був для неї максимально комфортною, грайливою процедурою.  Приділимо увагу кожному моменту спостереження за станом здоров’я малюка і допоможемо Вам обійти медичні “гострі кути”, знайти істину в масі протиріч і прийняти вірне рішення щодо діагностики і лікування у важливий момент.

І ми впевнені, що ви точно станете друзями на довгі роки.

Педіатр - зображення 1

У медичному центрі Стардоктор™ здійснюють прийом лікарі-педіатри зі значним досвідом роботи, вони не лише надають свої професійні послуги, а й знаходять спільну мову з кожним маленьким пацієнтом. Наші лікарі відкриті до спілкування, активно поширюють корисну інформацію в особистих блогах та використовують в своїй практиці тільки методи лікування з доведеною ефективністю. Свої знання ми поповнюємо з міжнародних баз доказової медицини – Американська академія педіатрії, ресурси UpToDate, та ін.

Для нас важливо не лише лікувати малят, а і оберігати від зайвих аналізів та втручань, працювати у команді з батьками. Комфорт та спокій батьків для нас в приорітеті.

Також в медичному центрі Стардоктор™ ви зможете:

 • Отримати направлення для відвідування вузьких спеціалістів;
 • Отримати всі необхідні довідки після консультації педіатра;
 • Висновок про здоров’я дитини;
 • Довідку для відвідування оздоровчого плавання чи дозвіл на заняття тим чи іншим видом спорту;
 • Довідки Форми 086-о, 086-1/о, 086-2/о , 063-о та інші, які надаються лікарем первинної ланки;
 • Зможете отримати рецепти на необхідні ліки;
 • Провести профілактичні щеплення згідно з діючим календарем щеплень, а також, за потреби та бажання, позапланові щеплення для дітей;
 • Отримати допомогу в налагодженні грудного вигодовування на будь-якому етапі;

За попереднім записом можна викликати педіатра для консультації вдома та замовити забір аналізів в домашніх умовах.

Чим займається педіатр

Лікар, який спеціалізується на медичному догляді за дітьми та підлітками – педіатр. Лікар проводить огляд, ставить діагноз та лікує захворювання: інфекції, грип, застуди та складні та хронічні патології. Також відповідає за проведення регулярних медичних оглядів та вакцинацій для підтримки здоров'я дитини. Дає поради батькам з питань гігієни, харчування та способу життя дітей. Лікар педіатр відстежує фізичний розвиток дитини, оцінює зростання, вагу, розвиток органів та систем. Це допомагає виявити можливі проблеми та вчасно вжити заходів.

Лікар надає допомогу у випадках травм, нещасних випадків або інших невідкладних ситуацій, які потребують медичного втручання. У разі потреби педіатр направляє дитину до інших фахівців, таких як хірург, невролог, ендокринолог. Мета — забезпечити фізичне та психічне здоров'я дитини на всіх етапах розвитку.

Як знайти хорошого педіатра у Дніпрі

Коли справа стосується турботи про здоров'я дитини, вибір педіатра відіграє ключову роль. Цей лікар — не лише медичний професіонал, а й партнер у підтримці фізичного та емоційного благополуччя малюка. Важливо врахувати як професійні якості лікаря, а й особисті переваги сім'ї:

 • Запитайте поради у друзів, родичів чи колег про те, який педіатр лікує їхніх дітей. Зверніться до сімейного лікаря або інших фахівців за рекомендаціями.
 • Перегляньте відгуки на медичних порталах та спеціалізованих ресурсах.
 • Відвідайте сайти лікарень та клінік, щоб дізнатися більше інформації.
 • Заплануйте зустріч з потенційним педіатром для детального обговорення підходу догляду за дітьми. Зверніть увагу на обстановку в офісі, а також на дружелюбність та професіоналізм персоналу.
 • Дізнайтеся, чи має лікар педіатр досвід роботи з конкретними медичними проблемами або хронічними захворюваннями.
 • Поговоріть з педіатром про підхід до виховання дітей, переваги у методах лікування та важливі питання, такі як вакцинація.

Вибір педіатра - важливе рішення, тому намагайтеся знайти лікаря, з яким у вас і вашої дитини буде гарне порозуміння, і який зможе забезпечувати якісний догляд.

Педіатр: підготовка дитини до огляду

Підготовка до візиту педіатра допоможе зробити більш результативним огляд. Рекомендації:

 • Принесіть картку дитини та попередні медичні записи. Вкажіть інформацію про раніше діагностовані захворювання, пройдену терапію, алергії та реакції на препарати
 • Заздалегідь подумайте про питання, які хочете поставити. Наприклад, про розвиток дитини, харчування, вакцинацію.
 • Виберіть для дитини одяг, який легко зняти для огляду, перевірки зростання, ваги та інших показників.
 • Якщо є записи про щеплення, принесіть їх із собою. Це допоможе лікареві дотримуватися актуального графіка вакцинацій.
 • Уточніть, які ліки чи вітаміни приймає дитина. Педіатр повинен знати про всі препарати.
 • Якщо дитина мала зміни в стані здоров'я, поділіться цією інформацією з лікарем.

Намагайтеся створити спокійну та комфортну обстановку для дитини. Поясніть, що педіатр лікар допомагає піклуватися про його здоров'я та огляд – частина процесу. Дозвольте малюкові взяти з собою улюблену іграшку чи плюшевого друга, обіцяйте невелику нагороду після успішного візиту.

Кращі педіатри Дніпра у STARDOCTOR

STARDOCTOR - медична клініка у Дніпрі, що надає високоякісні та інноваційні послуги. Дотримуємося стандартів доказової медицини, прагнучи ефективного та компетентного лікування, постійно вдосконалюючи свої методи та технології. Підтримуємо навчання та розвиток персоналу, використовуємо передові світові практики та дослідження.

Наша команда досвідчених лікарів забезпечує доступність та професійне обслуговування у широкому спектрі медичних напрямків, включаючи сімейну медицину, інструментальну діагностику, естетичну медицину. Записатися до лікаря педіатра на прийом можна онлайн через сайт або телефоном. Пишаємося відповідальним підходом до піклування про здоров'я кожного пацієнта, забезпечуючи якість та доступність послуг.

Детальніше
ДЕКЛАРАЦІЯ З ЛІКАРЕМ

УКЛАДІТЬ ДЕКЛАРАЦІЮ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ ТА
ОТРИМАЙТЕ ВЕСЬ КОМПЛЕКС БЕЗОПЛАТНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ
В ОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ!

our_privilege
 • Сімейна
  медицина
 • Консультації спеціалістів
 • Діагностичні послуги
 • Лабораторна діагностика
 • Жіноче
  здоров'я
 • Оперативні втручання

Якщо Ви вимушено покинули свою домівку та потребуєте медичної допомоги, дуже важливо обрати фахівця, який буде турбуватися про Вас безпосередньо за місцев Вашого теперішнього перебування на постійній основі.

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram