Консультації спеціалістів

Здоров'я - це найголовніша цінність людини!  Наша клініка пропонує вам компетентність, турботу та індивідуальний підхід для забезпечення вашого здоров'я та добробуту. Медичний центр Stardoctor пропонує дорослим пацієнтам консультації 16 профільних лікарів.

Гінеколог Акушерство та гінекологія для нас - це більше ніж професія!
Для Вас гінеколог в Стардоктор - це комофорт, якість, безпека і конфіденційність.
Гастроентеролог Від того, наскільки правильно функціонує система травлення, залежить здоров’я всього організму людини в цілому.
Ендокринолог Небезпека більшості ендокринних захворювань криється у їхньому безсимптомному розвитку. Тому будьте уважні до себе! Зверніться до ендокринолога вчасно!
Кардіолог Якщо Ви відчули тривожні симптоми, зверністься до кардіолога Стардоктор, і ми зробимо все можливе для того, щоб ваше серце билося сильно й здорово.
Мамолог Спеціаліст, який допоможе відрізнити доброякісні процеси від злоякісних новоутворень у молочних залозах та визначає оптимальні заходи щодо усунення ризику для Вашого здоровʼя.
Онкогінеколог Якщо ви або ваші близькі зіткнулися з питаннями онкологічних захворювань жіночої репродуктивної системи, наша клініка готова надати вам медичну допомогу, професійну консультацію та підтримку.
Сімейний лікар Це наш партнер і порадник з будь-яких медичних питань, який вирішить більшість з наших проблем, допоможе прийняти вірне рішення щодо підтримки нашого здоровʼя
Дерматолог Якщо ви помітили на шкірі підозрілі висипи, почервоніння або стали відчувати свербіж — вам потрібен дерматолог, оскільки існує низка небезпечних дерматологічних захворювань, які можуть можуть серйозно зашкодити Вашому здоров'ю.
Нарколог Як показує практика, самостійно позбутися будь-якого типу залежності вкрай складно, тому часто пацієнти та їхні родичи потрібують кваліфікованої допомога фахівця.
Невролог Будьте уважними до себе і за перших ознак неврологічного розладу обов'язково запишіться на консультацію до невролога.
Оториноларинголог Звичні застуди та ангіни мають набагато серйозніші наслідки для організму, ніж прийнято вважати.
Офтальмолог В медичному центрі Стардоктор™ всі офтальмологічні обстеження виконуються безконтактним методом за допомогою високоточного сучасного обладнання.
Терапевт Якщо ви відчули погіршення самопочуття, але не знаєте з чим це пов’язано, обов’язково зверніться до лікаря-терапевта.
Травматолог Негайна травматологічна допомога може запобігти подальшим ускладненням, прискорити процес відновлення та забезпечити повернення до активного життя.
Уролог-Андролог Коли біль, дискомфорт, порушення сечовипускання та сексуальні дисфункції - це чутлива тема...
Ми допоможемо вам відновити і підтримати ваше здоров'я та андрологічний добробут.
Хірург Успішність операції багато в чому залежить від кваліфікації лікаря та від його професійної підкованості, саме тому до хірургів завжди висуваються високі вимоги.
Проктолог Через сидячий спосіб життя, стресові ситуації та інші фактори проктологічні проблеми стають дедалі поширенішими у сучасному світі.

Лікар для дорослих — партнер турботи про здоров'я

Дбати про хороше самопочуття - ключовий аспект життя кожної людини. лікар для дорослих — це фахівець, який забезпечує оптимальний стан здоров'я пацієнтів. Виконує обстеження, діагностику, терапію та профілактику хвороб.

Доктори не тільки займаються лікуванням, але і намагаються поширювати інформацію про ЗОЖ. Вони передають знання про важливість здорового харчування, регулярних тренувань, відмови від шкідливих звичок та інших факторів, які сприяють загальному доброму самопочуттю та запобіганню захворюванням. Зрештою, лікар для дорослої людини грає незамінну роль у підтримці та покращенні самопочуття пацієнтів.

Які послуги надає лікар для дорослої людини 

Штат співробітників медичного центру «STARDOCTOR» - це досвідчені лікарі, які надають кваліфіковане медичне обслуговування. Наша команда лікарів – фахівці у своїх галузях, які пропонують:

 • Загальний прийом: дорослий лікар</ span> проведе повне обстеження, поставить питання про стан здоров'я та медичну передісторію, а також проведе необхідні фізичні дослідження.
 • Діагностика та терапія: фахівці проведуть необхідні лабораторні та інструментальні дослідження, щоб поставити точний діагноз та розробити план лікування.</span >
 • Моніторинг та контроль хронічних хвороб: лікарі будуть стежити за станом, надавати лікування та рекомендації щодо способу життя.
 • Профілактичні огляди: медпрацівники допоможуть підтримувати правильний режим, виконуючи регулярні профогляди та рекомендуючи відповідні заходи профілактики.</ li>

Цінуємо здоров'я та благополуччя пацієнтів, тому команда лікарів для дорослих готова надати якісну та індивідуальну медичну допомогу. Зверніться до «STARDOCTOR», щоб призначити прийом та отримати детальну консультацію та план терапії, складений кваліфікованими фахівцями дорослої медицини.

Медичний центр «STARDOCTOR» — який дорослий лікар надасть допомогу 

«STARDOCTOR» пишається переліком послуг, які надає і командою висококваліфікованих фахівців, готових допомогти з проблемами зі здоров'ям. У нас працює 17 профільних лікарів для дорослої людини, у кожного з яких великі знання та досвід у своїй галузі:

 • Гінеколог. На варті жіночого здоров'я, виконує огляди, діагностику та лікування гінекологічних хвороб.
 • Невролог займається проблемами нервової системи, такими як мігрень, невралгія та інші неврологічні розлади.
 • Отоларинголог - профіль - вухо, горло і ніс. Допомагає з проблемами, пов'язаними з дихальною системою та слухом.
 • Офтальмолог спеціалізується на захворюваннях очей. Виконує огляди, виявляє проблеми із зором та пропонує відповідні рішення.
 • Терапевт — лікар загальної практики, виконує попередній огляд та діагностику, а також надає первинну допомогу.</ li>
 • Травматолог займається травмами та ортопедичними проблемами.
 • Уролог-андролог - спеціалізація - хвороби сечовидільної системи у чоловіків, а також проблеми зі статевою функцією.< /li>
 • Хірург спеціалізується на оперативному втручанні при різних патологіях та станах.
 • Проктолог займається патологіями прямою кишкою і навколишніми тканинами. Допоможе з гемороєм, тріщинами та іншими проблемами цієї галузі.
 • Гастроентеролог - патології шлунково-кишкового тракту - його профіль. Діагностує та лікує різні шлункові та кишкові проблеми.
 • Ендокринолог — спеціаліст із захворювань ендокринної системи, таких як діабет, порушення гормонального балансу та інші ендокринні розлади.
 • Маммолог - його сфера - проблеми молочних залоз, включаючи рак грудей.
 • Кардіолог - займається патологіями серця, такими як аритмія, ішемічна хвороба серця та інші кардіологічні стани.</ li>
 • Онкогінеколог – фахівець з онкологічних патологій жіночої репродуктивної системи.
 • Сімейний лікар — лікар, який надає послуги для всіх членів сім'ї, незалежно від віку та статі.< /li>
 • Дерматолог - спеціаліст з шкіри, волосся і нігтів. Виконує діагностику та лікування дерматологічних проблем.
 • Нарколог займається терапією та реабілітацією осіб, які страждають залежністю від наркотиків або алкоголю.

У медичному центрі «STARDOCTOR» ми прагнемо надати високоякісну допомогу та створити комфортну та довірчу атмосферу для пацієнтів. Незалежно від того, з якою хворобою зіткнулися, фахівці готові взяти на себе відповідальність за ваше гарне самопочуття та запропонувати оптимальне лікування.

Детальніше
ДЕКЛАРАЦІЯ З ЛІКАРЕМ

УКЛАДІТЬ ДЕКЛАРАЦІЮ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ ТА
ОТРИМАЙТЕ ВЕСЬ КОМПЛЕКС БЕЗОПЛАТНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ
В ОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ!

our_privilege
 • Сімейна
  медицина
 • Консультації спеціалістів
 • Діагностичні послуги
 • Лабораторна діагностика
 • Жіноче
  здоров'я
 • Оперативні втручання

Якщо Ви вимушено покинули свою домівку та потребуєте медичної допомоги, дуже важливо обрати фахівця, який буде турбуватися про Вас безпосередньо за місцев Вашого теперішнього перебування на постійній основі.

ЗАПИТИ
НАПРЯМКИ
ПОПУЛЯРНЕ
МЕНЮ

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram