Гінеколог

Жіноче здоров’я є пріоритетом медичної команди Стардоктор™

Адже материнство – це найвища цінність нашого суспільства. І це не просто слова. Тому саме гінекологія є одним з найпотужніших діагностичних і лікувальних напрямків нашої клініки, яким ми дуже пишаємось!

Ми спеціалізуємося на діагностиці і лікування широкого спектру гінекологічної патології: 

 • ЕНДОСКОПІЧНА ОПЕРАТИВНА ГІНЕКОЛОГІЯ І ХІРУРГІЯ – оперативне лікування доброякісних і недоброякісних новоутворень матки, яєчників (лейоміома матки, кісти і новоутворення яєчників, органозберігаючі операції на матці);
 • ЛІКУВАННЯ ЕДНОМЕТРІОЗУ – консервативне і оперативне лікування ендометріозу, склеротерапія ендометріоідних кіст яєчників;
 • ЛІКУВАННЯ ПАТОЛОГІЇ ШИЙКИ МАТКИ – кольпоскопія, котестінг, радіохвильова конізація, лазеровапорізація шийки матки;
 • ЛІКУВАННЯ СТРЕСОВОЇ ІНКОНТИНЕНЦІЇ – НЕТРИМАННЯ СЕЧІ за методикою встанослення трансобтураторного слінгу TVT-O, лапароскопічних та філерних методик;
 • ВАГІНАЛЬНА ХІРУРГІЯ – повний обсяг оперативних втручань пластичного та реконструктивного характеру для корекції наявних функціональних порушень, лікування захворювань бартолінієвої залози;
 • ОПЕРАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ГЕНІТАЛЬНОГО ПРОЛАПСУ – ВИПАДІННЯ ТАЗОВИХ ОРГАНІВ – реконструктивні операції при різних ступенях генітального проляпсу вагінальним та лапароскопічним доступом;
 • ЕСТЕТИЧНА ГІНЕКОЛОГІЯ – лабіопластика (зміна форми і розміру статевих губ), відновлення цноти, ниткові, філерні ін’єкційні методики, аугментація точки G;
 • ГІСТЕРОСКОПІЯ – діагностична (офісна) та операційна гістероскопія (гістерорезектоскопія) з метою видалення поліпів ендометрію, субмукозних міоматозних вузлів, сінехій, корекції патології матки тощо;
 • УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА – повний обсяг ультразвукових діагностичних послуг на сканері експертного класу (гінекологічне обстеження, ультразвуковий акушерський скрінінг І, ІІ, ІІІ триместрів);
 • КОЛЬПОСКОПІЯ – дослідження шийки матки за допомогою спеціального мікроскопу з проведенням спеціальних тестів;
 • ВЕДЕННЯ ВАГІТНОСТІ – весь комплекс медичного супроводу жінки від діагностики вагітності і первинної консультації до самих пологів і післяпологового періоду.
 • КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖІНОЧОГО ЗДОРОВ’Я – це означає, що в кожному конкретному випадку ми враховуємо всі особливості стану здоров’я жінки, звичок та психологічної стану нашого пацієнта для визначення оптимального методу лікування і формування стратегії збереження здоров’я на довгі роки.

Наші лікарі приділяють кожному пацієнту максимум уваги і турботи! Жодне з Ваших питань не залишиться без відповіді!

Звертайтесь до медичного центру STARDOCTOR і отримуйте якісну консультацію та професійну медичну допомогу лікаря-гінеколога в будь-якій делікатній жіночій ситуації!

Стардоктор пропонує програми комплексного обстеження

В нашій команді працюють найдосвідченіші лікарі акушери-гінекологи з досвідом роботи і впровадження сучасних ендоскопічних оперативних технік понад 20 років.

Медичний центр Стардоктор™ – хірургічна клініка, яка оснащена найсучаснішим ендоскопічним обладнанням, що дає можливість проводити лапароскопічні та гістероскопічні оперативні втручання будь-якого ступеню складності:

 • відеосистема з роздільною здатністю 4К;
 • сучасні хірургічні технології (радіохвильова, лазерна та електрохірургічна);
 • стандарти стерилізації та система інфекціного контролю;
 • системи контролю за станом пацієнта;
 • реалізація ERAS-протоколу (швидкого відновлення після оперативного втручання).

Все це є запорукою безпеки, високої якості та комфорту хірургічного втручання.

В медичному центрі Стардоктор™ Ви можете пройти:

 • базовий гінекологічний check-up;
 • кольпоскопію шийки матки;
 • ультразвукове дослідження (трансвагінально, трансабдомінально);
 • перинатальний ультразвуковий скринінг всіх термінів вагітності;
 • стандартне та розширене обстеження вагітності;
 • обстеження на захворювання, що передаються статевим шляхом;
 • діагностику та лікування широкого кола гінекологічних захворювань;
 • гістероскопію та гістерорезектоскопію;
 • кваліфіковане оперативне лікування гінекологічних захворювань.

Наші фахівці завжди готові надати вам консультації та забезпечити кваліфіковану допомогу.

Для запису на прийом до гінеколога ви можете скористатися контактними телефонами клініки, он-лайн формою запису на прийом або залишити свої контактні дані у формі зворотнього зв'язку.

Не вагайтесь звертатися до нас з будь-якими питаннями або для отримання додаткової інформації про наші послуги та гінекологічну допомогу.

НАШІ ЛІКАРІ

ЛІТВІЩЕНКО
Олена Миколаївна

МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР

Лікар акушер-гінеколог

Записатися на прийом
ГАЛОЧКІНА
Олена Михайлівна

Лікар акушер-гінеколог

Лікар з ультразвукової діагностики

Записатися на прийом

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ:

В які дні циклу можна відвідувати гінеколога?

Оральні контрацептиви: як правильно підібрати, користь, побічний ефект?

Як підготуватись до гінекологічного огляду?

Чому збивається менструальний цикл?

Лікар гінеколог – консультація та огляд при плануванні зачаття

Акушер-гінеколог спеціалізується на проблемах зачаття та виношування дитини, веде жінку у післяпологовий період. Медичний фахівець допомагає у процесі планування вагітності, до його компетенції входить констатація факту зачаття, моніторинг стану матерії та розвитком плоду до пологів.

На консультацію слід записатися до зачаття. На цьому етапі проходить огляд та обстеження для оцінки репродуктивного здоров'я жінки. До компетенції фахівця входить виявлення інфекційних захворювань, гормональних збоїв, патологій, здатних вплинути на стан здоров'я пацієнтки та виношування дитини. До зачаття необхідно виключити такі патології як ерозія шийки матки, кісти та міоми, запальні процеси та інфекції, порушення менструального циклу. Лікар як проводить обстеження, а й призначає лікування, зокрема використовуючи хірургічні методи.

Акушер-гінеколог – роль у процесі ведення вагітності

Лікарі акушери-гінекологи спеціалізуються на веденні вагітності, допоміжної діяльності. Фахівці мають детальні знання про фізіологічні процеси, які протікають в організмі жінки, етапи розвитку плоду для контролю ключових показників та своєчасного виявлення можливих ускладнень і патологій. У першому триместрі огляди потрібні раз на місяць, у другому – кожні два тижні, за місяць до передбачуваної дати пологів візити мають стати щотижневими. Під час відвідувань проводитиметься:

 • огляд, збирання анамнезу;
 • вимірювання ваги, об'єму живота, артеріального тиску;
 • прослуховування серцебиття дитини.

Фахівець видає напрямки на проходження аналізів: загальних сечі та крові, на визначення інфекцій та вірусів, біохімічний аналіз крові, генетичні та гормональні обстеження, скринінг. Один із важливих напрямів роботи – консультативна допомога. Медичний співробітник надає жінці інформацію про її поточний стан, розповідає про розвиток плоду, подальші зміни, які очікують на організм та підготовку до них, пояснює, як відбувається родовий процес.

Гінеколог у Дніпрі – консультації та ведення вагітності у клініці «Stardoctor»

Пройти плановий огляд у лікаря-гінеколога, який спеціалізується на жіночому здоров'ї, отримати професійну консультацію та допомогу при плануванні зачаття, медичний нагляд у процесі виношування вагітності у Дніпрі можна у клініці «Stardoctor». У медичному центрі працюють гінекологи із багаторічним досвідом, які у своїй роботі керуються високими стандартами доказової медицини. Лікарі проводять огляди та консультації, консервативну та оперативну терапію виявлених патологій. Використовується передове обладнання, що забезпечує точність діагностики, малоінвазивне втручання, швидке відновлення. Для виконання планових обстежень представлені комплексні програми: базовий огляд та аналізи, комплексне профілактичне обстеження для жінок віком від 50 років, пакет «Комфортна вагітність» для майбутніх мама. У комплекс послуг з ведення вагітності входять планові прийоми у обраного фахівця, планові ультразвукові дослідження, тести, які проводяться в першому, другому і третьому триместрі, біохімічні скринінги для виявлення вроджених патологій плода. Дізнатися вартість послуг, познайомитись із співробітниками, їх кваліфікацією та спеціалізацією, записатися на прийом можна на сайті.

Детальніше
ДЕКЛАРАЦІЯ З ЛІКАРЕМ

УКЛАДІТЬ ДЕКЛАРАЦІЮ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ ТА
ОТРИМАЙТЕ ВЕСЬ КОМПЛЕКС БЕЗОПЛАТНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ
В ОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ!

our_privilege
 • Сімейна
  медицина
 • Консультації спеціалістів
 • Діагностичні послуги
 • Лабораторна діагностика
 • Жіноче
  здоров'я
 • Оперативні втручання

Якщо Ви вимушено покинули свою домівку та потребуєте медичної допомоги, дуже важливо обрати фахівця, який буде турбуватися про Вас безпосередньо за місцев Вашого теперішнього перебування на постійній основі.

ЗАПИТИ
НАПРЯМКИ
ПОПУЛЯРНЕ
МЕНЮ

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram