Ендокринолог

Ендокринна система регулює безліч функцій життєдіяльності нашого організму, тому будь-які негаразди з нею одразу позначають на загальному стані нашого здоров'я.  Небезпека більшості ендокринних захворювань криється у їхньому безсимптомному розвитку.

Ознаки наявності проблем з гормонами багато в чому схожі на симптоми інших захворювань, їх легко сплутати, тому обстеження та лікування необхідно проходити тільки у кваліфікованого фахівця.

Коли необхідна консультація ендокринолога?

Багато ендокринних захворювань проявляються безсимптомно, тому консультація ендокринолога рекомендується всім пацієнтам, які турбуються про власне здоров’я. Чим раніше буде виявлено проблему, тим швидше почнеться її усунення, і тим вищі шанси на повне одужання. Існує ряд ознак, які можуть вказувати на наявність збоїв у роботі гормонального фону (як у чоловіків, так і у жінок). До таких відносять:

 • загальна слабкість, хронічна втома, що виникають навіть після тривалого відпочинку;
 • різке збільшення або зниження маси тіла;
 • аритмія та інші порушення серцевого ритму;
 • набряки кінцівок;
 • гіпергідроз (підвищена пітливість);
 • схильність до простудних та інфекційних захворювань;
 • випадання волосся;
 • поганий стан шкіри та нігтів;
 • зниження статевого потягу;
 • гірсутизм (інтенсивний ріст волосся у жінок за чоловічим типом);
 • головні болі, погіршення якості сну;
 • часті  перепади настрою.

Ендокринна система – досить крихкий механізм, який тонко реагує на багато факторів. Стрес, висока стомлюваність, інтенсивні фізичні навантаження, неправильне харчування або шкідливі звички можуть порушити гормональний фон. Ендокринолог допоможе віднайти  і відновити Ваш гормональний баланс і гармонію.

Також існує окремий розділ ендокринології, присвячений вивченню порушень обміну речовин і тісно пов'язаний з дієтологією. Перш ніж визначити, до якого підрозділу ендокринології належить ваша хвороба, лікар-ендокринолог медичного центру Стардоктор  проведе індивідуальну консультацію, діагностичне обстеження та на підставі результатів проведеної діагностики поставить вірний діагноз.

Ендокринолог у медичному центрі Стардоктор

Увага ендокринолога направлена на виявлення і лікування захворювань ендокринних органів:

 • Щитоподібної залози:  гіпотиреоз (недостатність функції щитовидної залози), гіпертиреоз (надмірна функція щитовидної залози), вузли щитовидної залози та рак щитовидної залози;
 • Захворювання, що пов'язані з підшлунковою залозою, такі як діабет типу 1 та типу 2, гіпоглікемія (низький рівень цукру в крові), панкреатит (запалення підшлункової залози) та інші;
 • Наднирників: Коннінгсонова хвороба (надмірне виділення кортизолу), феохромоцитома (пухлина наднирників, що виділяє катехоламіни), Аддісонова хвороба (недостатність функції наднирників) та інші;
 • Полових залоз: захворювання, пов'язані з яєчками (у чоловіків) та яєчниками (у жінок), такі як гіпогонадизм (недостатність функції полових залоз), різні форми гормональних дисбалансів, репродуктивні проблеми та інші;
 • Захворювання гіпофізу - головної ендокринної залози, яка виробляє ряд гормонів, контролюючих інші ендокринні залози: аденоми гіпофізу (пухлини гіпофізу), гіпопітитаризм (недостатність функції гіпофізу), а також різні порушення росту та розвитку;
 • Паращитоподібної залози:  гіперпаратиреоз (надмірна функція щитоподібної залози), гіпопаратиреоз (недостатність функції щитоподібної залози), а також різними розладами обміну кальцію.

У багатопрофільному медичному центрі Stardoctor працюють найкращі фахівці, які проведуть оперативну діагностику та призначать необхідний курс лікування.

Здоров'я – найголовніша цінність людини, яку треба берегти. При виявленні перших ознак захворювання рекомендуємо вам не зволікати з відвідуванням спеціаліста.

НАШІ ЛІКАРІ

БУРЕНЬКОВА
Наталія Василівна

Лікар терапевт

Лікар ендокринолог

Записатися на прийом
РУДЕНКО
Лілія Валеріївна

Сімейний лікар

Лікар педіатр

Записатися на прийом

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ:

Чи можна використовувати гормони для продовження молодості та краси?

Які симптоми ендокринних розладів?

Що лікує ендокринолог?

Чи можу я уникнути ендокринного захворювання чи нормалізувати рівень гормонів самостійно?

Ендокринолог - важливий спеціаліст для вашого здоров'я!

Ендокринолог – це медичний фахівець, який спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань, пов'язаних з ендокринною системою. Ця система відповідає за вироблення та управління гормонами, що контролюють безліч важливих процесів в організмі, включаючи метаболізм, зростання та розвиток, репродуктивну функцію та регуляцію настрою.
Регулярні обстеження ендокринолога допомагають виявити захворювання на ранніх стадіях, що підвищує ефективність лікування. Ендокринолог допоможе вам підтримувати нормальний рівень гормонів в організмі та запобігти розвитку ускладнень. Лікар також проведе всебічну діагностику та розробить персоналізований план лікування, враховуючи всі особливості вашого організму.

Коли необхідний огляд та консультація ендокринолога у Дніпрі?

Ознаки можливого порушення роботи ендокринної системи можуть бути різноманітними способами. Ось кілька ситуацій, коли важливо звернутися до ендокринолога:

 • Нез'ясовні зміни ваги: Постійне зниження або збільшення ваги без змін у режимі харчування та фізичної активності може бути ознакою порушення функції щитовидної залози або інших ендокринних залоз.
 • Проблеми з емоційним станом: Порушення емоційного балансу, часті зміни настрою, депресія або почуття занепокоєння можуть бути пов'язані з дисбалансом гормонів.
 • Проблеми із травленням: Постійні проблеми із травленням, запори або діарея можуть бути ознакою порушення функції підшлункової залози або інших органів ендокринної системи.
 • Порушення менструального циклу: Незвичайні зміни у менструальному циклі, болючі або рясні менструації можуть бути ознаками гормональних порушень у жінок.
 • Проблеми з цукром у крові: Часті напади гіпоглікемії (низький рівень цукру в крові) або гіперглікемії (високий рівень цукру в крові) можуть свідчити про порушення роботи підшлункової залози та вимагають уваги фахівця.
 • Часті інфекції: Підвищена сприйнятливість до інфекційних захворювань може бути пов'язана з порушеннями імунної системи, яка також контролюється гормонами.

Якщо ви зіткнулися з будь-якими з перерахованих симптомів або у вас є інші підозри на наявність проблем з ендокринною системою, не соромтеся звернутися до ендокринолога для огляду та консультації.

Консультація ендокринолога в медичному центрі Стардоктор у Дніпрі.

Ви можете записатись на консультацію у ендокринолога по телефону, через інтернет-портал медичного центру Стардоктор або особисто в реєстратурі.
Перед прийомом важливо підготуватись до зустрічі з лікарем. Якщо у вас є результати попередніх аналізів чи обстежень, привезіть їх із собою. Також варто записати всі симптоми та питання, які ви хотіли б обговорити з лікарем. На прийомі у ендокринолога вас зустріне доброзичливий та професійний фахівець. Лікар поговорить з вами про вашу медичну історію, симптоми, які ви відчуваєте, і про будь-які інші проблеми, пов'язані з вашим здоров'ям.
Ендокринолог проведе огляд та оцінить ваш загальний стан здоров'я. Лікар також може перевірити ваш артеріальний тиск, пульс та інші важливі параметри. Ендокринолог задасть вам питання про ваш спосіб життя, харчування, фізичну активність і звички. Він також обговорить з вами будь-які симптоми, які ви відчуваєте, та будь-які раніше діагностовані захворювання.
На основі проведеного огляду та обговорення ваших симптомів та історії захворювання ендокринолог розробить індивідуальний план подальших дій. Це може містити призначення лабораторних аналізів, інструментальних досліджень або лікування. Лікар докладно пояснить вам результати обстежень, поставить діагноз, якщо це необхідно, та запропонує оптимальний план лікування чи керування вашим станом. Він також відповість на всі ваші запитання та дасть рекомендації щодо підтримки здорового способу життя. Після консультації вам можуть призначити повторний прийом для контролю ефективності лікування або оцінки стану після пройдених обстежень.

Наші ендокринологи у медичному центрі "Stardoctor" гарантують вам уважне ставлення, професіоналізм та якісну медичну допомогу. Чи не відкладайте турботу про ваше здоров'я на потім. Запишіться на консультацію в ендокринолога медичного центру "Стардоктор" вже сьогодні і знайдете впевненість та комфорт у вашому житті.

Детальніше
ДЕКЛАРАЦІЯ З ЛІКАРЕМ

УКЛАДІТЬ ДЕКЛАРАЦІЮ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ ТА
ОТРИМАЙТЕ ВЕСЬ КОМПЛЕКС БЕЗОПЛАТНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ
В ОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ!

our_privilege
 • Сімейна
  медицина
 • Консультації спеціалістів
 • Діагностичні послуги
 • Лабораторна діагностика
 • Жіноче
  здоров'я
 • Оперативні втручання

Якщо Ви вимушено покинули свою домівку та потребуєте медичної допомоги, дуже важливо обрати фахівця, який буде турбуватися про Вас безпосередньо за місцев Вашого теперішнього перебування на постійній основі.

ЗАПИТИ
НАПРЯМКИ
ПОПУЛЯРНЕ
МЕНЮ

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram