Хірург

Існує безліч захворювань, за яких хірургічне втручання є єдиним можливим методом усунення патології. Успішність операції багато в чому залежить від кваліфікації лікаря та від його професійної підкованості, саме тому до хірургів завжди висуваються високі вимоги.

Хірургія – складна галузь медицини, у якій застосовуються оперативні методи лікування.  Якщо вам потрібний досвідчений хірург в Дніпрі — звертайтеся в багатопрофільний медичний центр Стардоктор™. Ми пропонуємо високоякісні хірургічні послуги для лікування різних захворювань, що вимагають оперативного втручання. Своєчасне звернення до лікаря хірурга є критичним, оскільки деякі стани можуть потребувати невідкладного втручання для збереження здоров’я та життя пацієнта.

Сучасна хірургія здатна впоратися з широким спектром патологій.

У нашій клініці ми спеціалізуємося на:

 • Видаленні нашкірних/підшкірних доброякісних утворень;
 • Герніопластиці (хірургічному лікуванні кил, або гриж);
 • Хірургічному лікування захворювань жовчного міхура (лапароскопічна холецистектомія);
 • Видалення чужеродних тіл м’яких тканин;
 • Дренування гнійно-запальних утворень;
 • Хірургічного лікування травми та інші станів, що вимагають оперативного втручання;
 • Операції з приводу врослого нігтя;
 • Лікування епітеліального куприкового ходу (лазерна методика);
 • Хірургічне лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок;
 • Проктологічних оперативних втручаннях.

Існують також інші хронічні та гострі патології, при яких без допомоги хірурга не обійтися. Пам’ятайте, чим раніше ви звернетеся за допомогою до фахівця, тим вища ймовірність успішного та ефективного лікування без ускладнень. Хороший хірург швидко надасть необхідну допомогу з мінімальними ризиками для пацієнта.

Наші кваліфіковані хірурги мають великий досвід і використовують найновітніші технології для забезпечення найкращих результатів лікування, включаючи лапароскопічні оперативні втручання, методики із застосуванням хірургічного лазеру.

Лапароскопія - це мінімально інвазивний метод хірургічного лікування, який використовується для втручань на органи черевної порожнини. Вона дозволяє здійснювати операції з використанням невеликих розрізів, завдяки чому пацієнти відновлюються швидше, мають менший ризик ускладнень та довше триваюче перебування у лікарні. Наша команда хірургів-лапароскопістів має високу кваліфікацію та досвід у виконанні таких втручань, що дозволяє нам забезпечити максимальний рівень безпеки та ефективності лікування.

Медичний центр Стардоктор™ – хірургічна клініка, яка оснащена найсучаснішим ендоскопічним обладнанням, що дає можливість проводити лапароскопічні оперативні втручання будь-якого ступеню складності:

 • відеосистема з роздільною здатністю 4К;
 • сучасні хірургічні технології (радіохвильова, лазерна та електрохірургічна);
 • стандарти стерилізації та система інфекціного контролю;
 • системи контролю за станом пацієнта;
 • реалізація ERAS-протоколу (швидкого відновлення після оперативного втручання).

Все це є запорукою безпеки, високої якості та комфорту хірургічного втручання.

Як відбувається обстеження у хірурга?

Первинна консультація хірурга включає індивідуальний прийом, у процесі якого лікар опитує пацієнта щодо скарг і основних симптомів. Потім лікар проводить огляд зони, яка потребує хірургічного лікування. У гострих випадках пацієнту надається перша допомога або виписується направлення до стаціонару. Спосіб діагностики пацієнта залежить від того, з яким типом патології він звернувся.

Якщо пацієнт звернувся з підозрою на апендицит, хірург шляхом пальпації обстежує живіт та призначить необхідні діагностичні обстеження. Остаточний діагноз ставиться виходячи з лабораторних аналізів. Також застосовуються додаткові методи діагностики: УЗД органів черевної порожнини, комп'ютерна томографія та МРТ. Це дозволяє визначити стан внутрішніх органів, встановити наявність запалення та визначити, чи є ускладнення.

У нашій клініці ми прагнемо до найвищого стандарту якості медичного обслуговування. Ми розуміємо важливість довіри, яку нам надають наші пацієнти, тому ми забезпечуємо індивідуальний підхід, професіоналізм та найсучасніші технології у лікуванні. Наша команда хірургів складається з висококваліфікованих фахівців, які постійно підтримують свій професійний рівень шляхом навчання і вдосконалення своїх навичок.

НАШІ ЛІКАРІ

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ:

Як лікує хірург?

Які ускладнення можуть виникнути після операцій? За яких симптомів пацієнту потрібно терміново повернутися до клініки?

Що не можна робити перед операцією?

За яких симптомів необхідний запис до хірурга?

Чим займається хірург у приватному медичному центрі

Хірургія - одна з областей медицини, що охоплює оперативне лікування органів людського тіла. Спеціалізований вплив передбачає проведення інвазивних клінічних процедур. Хірург у Дніпрі проводить операції, спрямовані на збереження здоров'я людини. Окремо здійснюються заходи, що значно покращують якість життя пацієнта, полегшуючи повсякденну діяльність.

Чим займається хірург у Дніпрі

Лікар спеціалізується на хірургічному лікуванні пошкоджених м'яких та твердих тканин. Фахівець повинен мати не тільки великі медичні знання, а й велике самовладання, що дозволить швидко і ефективно реагувати у разі непередбачених ситуацій, які іноді виникають під час процедур.

Пацієнт звертається до клініки «Стардоктор» при різних захворюваннях:

 • Прикладом захворювання, що потребує оперативного втручання, є геморой. Ознаки варикозного розширення вен заднього проходу включають свербіж, печіння та біль у цій галузі. Крім того, людина, яка страждає на геморой, може помітити слиз або кров на нижній білизні і відчувати сильний дискомфорт при сидінні.
 • Хірург у Дніпрі необхідний у разі інших неприємних станів, таких як нігті, що вросли на ногах, кісти або мозолі.
 • Одночасно проводяться такі процедури, як видалення утворень шкіри та підшкірної клітковини – фібром, липом та бородавок, зменшення рубців, позбавлення від гострих кондилом та гемороїдальних тромбів.

Персонал клініки має професійні мануальні навички, які дозволять точно використовувати інструменти та оперувати в будь-яких ситуаціях.

Які процедури виконує хірург

Лікар виконує безліч процедур, які поділяються на кілька груп. Попередньо проводиться діагностика, що дозволяє швидко та ефективно визначити проблему зі здоров'ям. Потім здійснюється лікування та виконуються амбулаторні процедури.

До операцій, у яких задіяний хірург у Дніпрі, належать:

 • Видалення ушкоджень шкіри.
 • Видалення варикозного розширення вен.
 • Процедури, спрямовані на загоєння ран та опіків.
 • Заходи, пов'язані зі звільненням від врослих нігтів.
 • Операції, пов'язані з видаленням волосяних кіст, сальних кіст та фібром.

Медичні знання лікаря та його практичні навички дозволяють виконувати як складні операції, так і невеликі процедури.

Як виглядає візит до хірурга у Дніпрі

Не кожен візит до клініки «Стардоктор» вимагатиме оперативного втручання. Під час консультації фахівець оцінює загальний стан хворого, а потім вирішує проводити операцію або обійтися консервативними методами. Пацієнту важливо повідомити результати попередніх аналізів та принести медичну документацію, яка дасть змогу розпізнати наявність протипоказань до проведення операції.

Що включає робота хірурга в медичному центрі:

 • Діагностика та консультації. Лікар проводить обстеження пацієнтів, ставить діагнози та дає рекомендації щодо майбутніх дій.
 • Планування. Попередньо розробляється стратегія проведення операції, визначаються необхідні ресурси та інструменти.
 • Хірургічні втручання. Процес відбувається відповідно до медичних стандартів та етичних норм.
 • Післяопераційний догляд. Важливою складовою залишається спостереження за станом пацієнта після операції.
 • Призначаються необхідні рекомендації та проводяться реабілітаційні дії.

При необхідності пацієнт прямує на подальші дослідження. Клініка "Стардоктор" по праву пишається результативністю роботи персоналу установи.

Детальніше
ДЕКЛАРАЦІЯ З ЛІКАРЕМ

УКЛАДІТЬ ДЕКЛАРАЦІЮ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ ТА
ОТРИМАЙТЕ ВЕСЬ КОМПЛЕКС БЕЗОПЛАТНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ
В ОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ!

our_privilege
 • Сімейна
  медицина
 • Консультації спеціалістів
 • Діагностичні послуги
 • Лабораторна діагностика
 • Жіноче
  здоров'я
 • Оперативні втручання

Якщо Ви вимушено покинули свою домівку та потребуєте медичної допомоги, дуже важливо обрати фахівця, який буде турбуватися про Вас безпосередньо за місцев Вашого теперішнього перебування на постійній основі.

ЗАПИТИ
НАПРЯМКИ
ПОПУЛЯРНЕ
МЕНЮ

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram