ФУНКЦІОНАЛЬНА ДІАГНОСТИКА

Процес вимірювання та оцінки роботи органів і систем організму з метою виявлення відхилень в їх функціонуванні. Функціональна діагностика дозволяє встановити, чи добре все працює та виявити можливі відхилення функцій, навіть якщо симптомів захворювання немає.

Електрокардіографія:

Функціональна діагностика - зображення 1дозволяє реєструвати електричну активність серця. Цей безболісний та швидкий тест допомагає виявляти аритмії, порушення проведення, ішемічну хворобу серця та інші серцеві проблеми.

Спірометрія:

тест для вимірювання об’єму легень та швидкості повітряного потоку при вдиханні та видиханні, що допомагає виявляти такі захворювання, як хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ), астма та інші респіраторні порушення.

Переглянути ціну послуги

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ:

Як роблять функціональну діагностику?

Які є функціональні дослідження?

"Як підготуватись до функціональної діагностики? "

Протипоказання до функціональної діагностики?

Функціональна діагностика – призначення та показання

Функціональна діагностика поєднує комплекс досліджень стану внутрішніх органів, які проводять із використанням інструментальних методів. Проводять з метою оцінки стану органів та систем, за неможливості точного визначення характеру захворювання за наявними симптомами. Дослідження допомагають уточнити діагноз при подібній симптоматиці різних патологій, можуть призначатися за відсутності ознак захворювання на уточнення стану здоров'я. Дані тестування допомагають визначити функціональні можливості організму, виявляти захворювання на ранніх стадіях, порушення роботи органів, уточнити ступінь встановленого захворювання чи відстежити ефективність лікування. Призначається при підозрі порушення роботи певних органів та систем, ряд методів застосовують під час проведення профілактичних оглядів. Для тестування використовується спеціальне медичне обладнання, безпечні методи, не несуть навантаження для організму, характерний короткий перелік протипоказань.

Що включає комплекс методів функціональної діагностики

Кабінет функціональної діагностики комплектується високотехнологічним обладнанням, розробленим з метою оцінки стану низки систем організму. Напрямок включає такі тести як:

 • Урофлоуметрія – виявлення патологій сечовивідних шляхів, сечового міхура та сечівника.
 • Електрокардіографія – фіксує електричні імпульси роботи серця, надає дані про порушення ритму, провідність, інфаркт міокарда, інші порушення в роботі серцево-судинної системи.
 • Добове, холтерівське, моніторування – електричні імпульси серця відстежуються протягом 24 годин, результати показують динаміку роботи, з їх допомогою виявляють відхилення та розробляють тактику лікування.
 • Спірометрія – оцінка стану та обсягу легень для виявлення інфекційних, пухлинних, запальних процесів, спостереження результативності проведеної терапії.

Більшість апаратних досліджень не вимагають від пацієнта спеціальної підготовки, про необхідні обмеження розповість лікар. Пацієнту необхідно розповісти як про симптоми, так і препарати, що приймаються, які здатні вплинути на точність тестів.

Функціональна діагностика – ціна та підходи в медичному центрі «Stardoctor»

Функціональна діагностика призначається лікарем за наявності показань, а також для оцінки загального стану у спортсменів, представників низки професій як етап планування вагітності. Пройти обстеження у Дніпрі пропонує медичний центр «Stardoctor». В рамках клініки працюють кабінети, оснащені високотехнологічним обладнанням для оперативного тестування та отримання повних даних, необхідних для встановлення діагнозу. Медичні співробітники мають високу кваліфікацію, мають значний стаж роботи, керуються передовими стандартами діагностики. Пацієнтам надається комплексний та відповідальний підхід, конфіденційність та повна поінформованість щодо процедур та кожного з етапів постановки діагнозу та лікування. На сайті можна ознайомитися з цінами на послуги, кваліфікацією та спеціалізацією співробітників, дізнатися як про клініку, так і кожен з методів, які застосовуються під час проведення обстежень. Для запису на прийом на сторінці розміщено електронну форму, контактні телефони.

Детальніше
ДЕКЛАРАЦІЯ З ЛІКАРЕМ

УКЛАДІТЬ ДЕКЛАРАЦІЮ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ ТА
ОТРИМАЙТЕ ВЕСЬ КОМПЛЕКС БЕЗОПЛАТНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ
В ОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ!

our_privilege
 • Сімейна
  медицина
 • Консультації спеціалістів
 • Діагностичні послуги
 • Лабораторна діагностика
 • Жіноче
  здоров'я
 • Оперативні втручання

Якщо Ви вимушено покинули свою домівку та потребуєте медичної допомоги, дуже важливо обрати фахівця, який буде турбуватися про Вас безпосередньо за місцев Вашого теперішнього перебування на постійній основі.

ЗАПИТИ
НАПРЯМКИ
ПОПУЛЯРНЕ
МЕНЮ

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram