Сімейна медицина

Головною фігурою в сучасній системі охорони здоровʼя є ПАЦІЄНТ. А от головним лікарем для кожного з нас є саме СІМЕЙНИЙ ЛІКАР! Навіть якщо ми ще не всі до цього звикли.

Сімейний лікар

– це той фахівець, з якого ми починаємо свій контакт з медичною системою в переважній більшості випадків, коли виникає в цьому необхідність:

 • проведення профілактичних оглядів та отримання відповідних довідок;
 • лікування загальних захворювань (грип, застуда, ОРВІ, алергії тощо);
 • керування хронічними захворюваннями (діабет, гіпертензія, астма тощо);
 • вакцинація та ведення карти щеплень;
 • направлення до спеціалістів у випадках, коли потрібне спеціалізоване лікування;

Сімейна медицина - зображення 1

Отже сімейний лікар – це не просто медичний фахівець з загальної практики, це наш партнер і порадник з будь-яких медичних питань. Він вирішить більшість з наших проблем, допоможе прийняти вірне рішення щодо підтримки нашого здоровʼя, а в разі необхідності, вірно визначить проблему і направить до необхідного фахівця або на обстеження, яке нам насправді необхідне.

Та головна умова ефективної роботи сімейного лікаря – наявність доступної комунікації з лікарями-спеціалістами, спеціалізованою інструментальною та лабораторною діагностикою, аби його пацієнту не довелося блукати в лабіринтах вирішення медичних проблем з направленням в руках.

Саме тому ми обʼєднали в одному багатопрофільному лікувально-діагностичному центрі найкращі практики сімейної медицини і спеціалізованої медичної допомоги. З нами Вам не доведеться витрачати час на складання медичного пазлу. Ми вже зробили це за Вас!

Адже наша місія: скоротити Ваш шлях від сімейого лікаря до вузькопрофільного спеціаліста до відстані між сусідніми кабінетами одного медичного центру, додавши до цього якісну лабораторну і інструментальну діагностику.

За направленням сімейного лікаря Стардоктор™ Ви зможете швидко та БЕЗОПЛАТНО отримати консультацію профільного спеціаліста та додаткове обстеження в рамках програми медичних гарантій

Крім того, при необхідності сімейний лікар Стардоктор™ може відвідати Вас вдома, провести необхідне дослідження і призначити лікування.

Укласти декларацію з сімейним лікарем клініки Стардоктор можна максимально швидко і просто!

Ви можете обрати найбільш зручний для Вас спосіб:

 • Відвідайте медичний центр Стардоктор. Зверніться до адміністратора на рецепції, Вам допоможуть швидко укласти декларацію на місці;
 • Укладіть декларацію по телефону. Зателефонуйте за будь-яким з номерів медичного центру Стардоктор або залиште свій номер телефону на нашому сайті в формі для зв'язку. Вам зателефонує адміністратор і допоможе укласти декларацію по телефону;
 • Замовте декларацію Он-лайн на нашому сайті.
  - Натисніть кнопку «ДЕКЛАРАЦІЯ З ЛІКАРЕМ»
  - Заповніть та підпишіть форму, рухаючись за підказками
  - Після надсилання заявки на декларацію Вам зателефонує Ваш сімейний лікар в робочий час для підтвердження Вашої декларації.

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ:

Що таке декларація з сімейним лікарем і чому вона потрібна?

Чи є якісь обмеження у виборі сімейного лікаря?

Як змінити свого сімейного лікаря?

Які документи потрібні, щоб підписати нову декларацію?

Як можна укласти декларацію з сімейним лікарем Стардоктор?

Коли варто звертатися до сімейного лікаря?

Скільки разів на рік можна міняти сімейного лікаря?

Які послуги я отримаю після підписання декларації із сімейним лікарем?

"Чи може лікар відмовити вам у підписанні декларації? "

Сімейний лікар – перша ланка медичної допомоги

Сімейні лікарі – первинна ланка у наданні медичної допомоги пацієнтові. При погіршенні самопочуття, виникнення симптомів захворювання спеціаліст загальної практики проводить обстеження, призначає лікування. До компетенції входить видача напрямків до вузьких спеціалістів. У роботі керується комплексним методом: маючи знання про всі структури організму, розглядає проблему в цілому. У компетенцію входить ведення лікування, у якому задіяно кілька вузькоспеціалізованих професіоналів: підсумовуються приписи, забезпечується послідовність і наступність терапії, призначеної кожному з етапів.

На етапі первинного звернення відбувається збір анамнезу, огляд, визначення картини хвороби та перебігу, призначаються лабораторні аналізи та додаткові дослідження для уточнення діагнозу. До обов'язків належить оформлення довідок, лікарняних листів. Видає висновки, необхідні для представників низки професій, отримання прав водія, відвідування спортивних секцій.

Коли необхідний запис до сімейного лікаря

Записатися до сімейного лікаря необхідно з появою перших симптомів хвороби. Підготовка лікаря достатня для того, щоб діагностувати широкий спектр захворювань та призначити лікування, визначити свідчення для госпіталізації, направити до профільних лікарів, залежно від характеру та проявів захворювання. Записатися на прийом необхідно з появою таких симптомів як:

 • ознаки простудних захворювань;
 • порушення сну та підвищена втома, слабкість;
 • роздратування на шкірі, висипання або нетипова пігментація;
 • часті головні болі;
 • різка зміна ваги;
 • біль у ділянці грудної клітки;
 • порушення нормальних показників артеріального тиску;
 • погіршення зору та слуху.

За відсутності симптомів візит до клініки необхідний для вакцинації, регулярних комплексних обстежень, які необхідно проводити щорічно. Найчастіші профілактичні візити потрібні представникам груп ризику: за наявності шкідливих звичок та зайвої ваги, малорухливого способу життя, присутності захворювань хронічного характеру як у самого пацієнта, так і у найближчих родичів. До компетенції входить профілактика захворювань. Лікар збирає анамнез не тільки перенесених хвороб та поточних симптомів, але й стиль життя та харчування, виявляє спадкові патології та розробляє програму профілактичних заходів для пацієнта.

Сімейні лікарі у Дніпрі – як обрати спеціаліста

Після проведення в Україні реформ пацієнти отримали право самостійно обирати як клініку, так і медика, якому вони довіряють своє здоров'я. Записатися до сімейного лікаря у місті Дніпро можна у центрі «Stardoctor». Як учасник програми Міністерства охорони здоров'я, клініка пропонує пацієнтам обрати медика і укласти декларацію. У рамках програми медичних гарантій консультації терапевта, співробітників вузького профілю, виконання лабораторних аналізів проводитиметься для пацієнтів безкоштовно. Вибрати лікаря можна ознайомившись із біографією, кваліфікацією та професійними досягненнями співробітників клініки. Для укладання декларації можна відвідати медичний центр або скористатись формою або контактними телефонами на сайті. «Stardoctor» - багатопрофільний центр, при направленні до вузьких фахівців пацієнти отримують необхідну консультацію та діагностику в рамках одного медичного закладу, що спрощує комунікацію, сприяє виробленню єдиного рішення.

Детальніше
ДЕКЛАРАЦІЯ З ЛІКАРЕМ

УКЛАДІТЬ ДЕКЛАРАЦІЮ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ ТА
ОТРИМАЙТЕ ВЕСЬ КОМПЛЕКС БЕЗОПЛАТНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ
В ОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ!

our_privilege
 • Сімейна
  медицина
 • Консультації спеціалістів
 • Діагностичні послуги
 • Лабораторна діагностика
 • Жіноче
  здоров'я
 • Оперативні втручання

Якщо Ви вимушено покинули свою домівку та потребуєте медичної допомоги, дуже важливо обрати фахівця, який буде турбуватися про Вас безпосередньо за місцев Вашого теперішнього перебування на постійній основі.

ЗАПИТИ
НАПРЯМКИ
ПОПУЛЯРНЕ
МЕНЮ

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram