Жіноче здоров’я

Наш пріоритетний напрямок - збереження жіночого здоровʼя

Протягом життя жінки стикаються зі значною кількістю унікальних проблем здоров'я, які вимагають виключної компетенції лікаря, високої фахової підготовки і достатнього клінічного досвіду. Все це є в наявності у лікарів медичного центру Стардоктор™

У нашій команді акушери-гінекологи, онкогінекологи, мамологи та лікарі ультразвукової діагностики, які є експертами у своїй спеціальності, мають за плечима багаторічну медичну практику, досвід роботи та тисячі вдячних пацієнтів.

Ви отримаєте кваліфіковану консультацію та комплексне вирішення проблем за напрямками:

 • Лікування доброякісних та онкологічних захворювань жіночих статевих органів
 • Повний комплекс ендоскопічної оперативної гінекології та хірургії
 • Лікування еднометріозу, леоміоми (фіброміоми) матки
 • Діагностика та лікування патології шийки матки
 • Лікування стресової інконтиненції (нетримання сечі)
 • Оперативне лікування генітального пролапсу (випадання тазових органів)
 • Планування сім’ї та виношування вагітності
 • Естетична гінекологія (повний спектр)
 • Офісна гістероскопія та гістерорезектоскопія
 • Діагностика захворювань молочної залози
 • Вирішення менопаузальних проблем

Чому Вам варто звернутися саме до нас? Ось кілька причин:

 • Ми приділяємо кожному пацієнту максимум уваги і часу та докладно пояснюємо всі деталі!
 • Ми не витрачаємо Ваші кошти на зайві тести і непотрібні аналізи!
 • Ми не виконуємо непотрібних процедур і сумнівних оперативних втручань!
 • Медичний центр Стардоктор™ - це медицина що базується виключно на доказах і світових протоколах обстеження і лікування!
 • До Ваших послуг найсучасніше обладнання і найпрогресивніші медичні технології!
 • При цьому демократичні ціни на послуги в Стардоктор™ обґрунтуютовані собівартістю і здоровим глуздом. 

Стардоктор пропонує комплексні програми збереження Жіночого здоров'я

Школа відповідального батьківства

Для вагітних жінок, які спостерігають свою вагітність у Стардоктор, пропонуються щотижневі сімейні заняття в Школі відповідального батьківства, де Ви зможете отримати корисну інформацію та підтримку від спеціалістів. Ці заняття допоможуть вам підготуватися до народження вашої дитини та оволодіти навичками, необхідними для комфортних пологів та оптимального догляду за малюком.

У школі відповідального батьківства ви можете навчитися розуміти фізіологічні та емоційні зміни, які відбуваються під час вагітності. Ви також будете отримувати інформацію про правильне харчування, фізичну активність, приготування до пологів та важливість розуміння післяпологового періоду.

Крім того, ви матимете можливість обговорювати свої питання та досвід з іншими вагітними жінками і батьками. Це дасть вам можливість взаємно підтримувати одне одного і зменшити почуття самотності або страху, пов'язаного з вагітністю та батьківством.

НАШІ ЛІКАРІ

ЛІТВІЩЕНКО
Олена Миколаївна

МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР

Лікар акушер-гінеколог

Записатися на прийом
ГАЛОЧКІНА
Олена Михайлівна

Лікар акушер-гінеколог

Лікар з ультразвукової діагностики

Записатися на прийом
БОТВІНОВ
Євген Юрійович

Лікар мамолог

Лікар хірург-онколог

Записатися на прийом

Клініка жіночого здоров'я – ціни та напрямок роботи у клініці «Stardoctor»

Гінекологічні захворювання впливають на самопочуття та якість життя жінки, репродуктивну систему. Багато патологій на початковій стадії не проявляють себе, протікають безсимптомно, але за відсутності терапії можуть набути загрозливого характеру. Для попередження, своєчасного виявлення та своєчасної корекції призначені регулярні огляди у гінеколога та мамолога. Гінекологія фокусується на вивченні, визначенні та лікуванні патологій, пов'язаних з репродуктивною функцією. До компетенції лікарів входить обстеження та терапія хвороб, що передаються статевим шляхом, запальних процесів органів малого тазу, новоутворень, ендокринних змін, таких як поліпи, кісти, порушення менструального циклу, безпліддя. За відсутності симптомів огляди проводяться щорічно, двічі на рік для пацієнток із груп ризику (при перенесених раніше захворюваннях, що впливають на репродуктивну систему, патології у сімейному анамнезі, пацієнткам після 35 років). Для виключення та раннього виявлення патологічних процесів жінкам віком від 35 років також необхідно проходити обстеження у мамолога кожні 12 місяців, який перевіряє молочні залози для визначення пухлин на ранніх етапах. Де і як перевірити жіноче здоров'я у Дніпрі, ціни на послуги можна дізнатися на сторінці медичного центру Stardoctor.

Програми клініки жіночого здоров'я, ціни на комплексне обстеження

Жіноче здоров'я – напрям роботи клініки Stardoctor у Дніпрі: ціни доступні, використовується сучасне обладнання, малоінвазивні методи досліджень та хірургії, передові протоколи терапії. Медичний центр пропонує комплексний підхід до регулярних планових обстежень:

«Турбота про тебе» включає базові гінекологічні скринінги. Включає в себе огляд гінеколога, скринінг шийки матки для виявлення онкогенних маркерів та цитологія для вивчення будови клітин, УЗД органів тазу. Оцінюється стан органів, пошук патологій на їх початковій стадії.
Пакет "Упевнене майбутнє" для пацієнток у віці після 50 років. Включає консультацію гінеколога та терапевта, УЗД щитовидної залози та органів малого тазу, цитологію шийки матки та аналіз крові для моніторингу та запобігання проблемам у період менопаузи.
«Комфортна вагітність» - послуги з ведення вагітності, до якого включені ключові аналізи та огляди, консультації акушера-гінеколога, скринінги для контролю стану матері та дитини.

У медичному центрі Стардоктор проводять як діагностику, так і лікування доброякісних та злоякісних новоутворень, патологій шийки матки, молочної залози, ендоскопічні та хірургічні втручання.

Жіноче здоров'я – фахівці, які працюють у Дніпрі та ціни на послуги.

Дізнатися про клініку жіночого здоров'я, ціни на послуги можна на сторінці клініки. На сайті представлена повна інформація про докторів, їх компетенцію, досвід, професійні досягнення. Пацієнтки самостійно обирають лікаря, якому довіряють своє здоров'я. Застосовується обладнання експертного класу, що надає детальні дані для точної постановки діагнозу, маніпуляції проводять із застосуванням безпечних пацієнток способів, які забезпечують швидке відновлення. У клініці проводяться огляди, інструментальні та лабораторні дослідження, комплексне лікування із залученням вузьких фахівців.

Детальніше
ДЕКЛАРАЦІЯ З ЛІКАРЕМ

УКЛАДІТЬ ДЕКЛАРАЦІЮ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ ТА
ОТРИМАЙТЕ ВЕСЬ КОМПЛЕКС БЕЗОПЛАТНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ
В ОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ!

our_privilege
 • Сімейна
  медицина
 • Консультації спеціалістів
 • Діагностичні послуги
 • Лабораторна діагностика
 • Жіноче
  здоров'я
 • Оперативні втручання

Якщо Ви вимушено покинули свою домівку та потребуєте медичної допомоги, дуже важливо обрати фахівця, який буде турбуватися про Вас безпосередньо за місцев Вашого теперішнього перебування на постійній основі.

ЗАПИТИ
НАПРЯМКИ
ПОПУЛЯРНЕ
МЕНЮ

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram