ЗАГРИБЕЛЬНА
Аліна Олегівна

Лікар-дерматолог

Записатися на прийом

Освіта та досвід роботи

 • Дніпропетровська державна медична академія  за спеціальністю «Медико-профілактична справа» у 2016 р.
 • Спеціалізація "Дерматовенерологія"
 • Базовий курс "Практична косметологія" Partner plus, м.Київ, 2017 р.
 • Повний курс "Ін'єкції в косметології", Aesthetic consilium school, м.Київ, 2018 р.

Напрямки спеціалізації

Injection Congress, 2022 р.

Конгрес “Київські Дерматологічні Дні 2023. Весняний симпозіум”(online) 28-30 квітня 2023 р.

Regenarative concept, 2022 р.

Послуги та процедури

Консультація косметолога, підбір домашнього догляду

Доглядова косметологія

Ін'єкційні процедури

Лазерна епіляція

Смас-ліфтинг

 

Загрибельна Аліна Олегівна

Косметологія - це область, що займається вивченням, доглядом, відновленням та підвищенням фізичної привабливості людського тіла за допомогою різних препаратів та апаратів. По суті – це розділ дерматології, що займається численними захворюваннями та дефектами, такими як алергія, сухість, себорея, зморшки та прищі. Загрибельна Аліна Олегівна використовує у своїй практиці неінвазивні методи, до яких належать дієтологія, косметичні процедури та косметика. Як лікар, вона володіє методиками фармакологічної терапії, фізіопроцедур та прийомами естетичної медицини.

Професійний шлях лікаря

Рівень кваліфікації має ключове значення для роботи за профілем.

Освіта та досвід:

 • Диплом було отримано у стінах медичної академії міста Дніпро. Загрибельна Аліна Олегівна закінчила навчання за спеціальністю «Медико-профілактична справа». span>
 • Згодом отримала спеціалізацію дерматовенеролога.
 • Потім продовжила освіту. Додаткова спеціалізація пов'язана з практичною косметологією, що допомагає у проведенні процедур профілю.
 • Пройшла стажування за курсом «Ін'єкції в косметології».
 • Постійно доповнює свій багаторічний досвід, продовжуючи свою освіту під час участі у тренінгах та вебінарах.

Крім володіння мануальними навичками, необхідними для проведення процедур, Аліна Олегівна – комунікабельна людина, яка легко знаходить контакт з людьми і вміє слухати. У руках цього фахівця перебуває не лише краса, а й здоров'я пацієнтів. Для лікаря характерні освіченість, акуратність та почуття відповідальності.

Спеціалізація лікаря

Робота косметолога - це комплексний підхід до питань краси клієнта, що можливо завдяки знанням, отриманим за кілька років навчання. Завдяки зібраній інформації лікар може забезпечити комплексний догляд за зовнішністю пацієнта, тим самим підвищуючи задоволеність людей своїм зовнішнім виглядом.

Косметолог займається багатьма напрямками, до найважливіших з яких відносяться:

 • Консультації по догляду за тілом. Передбачає надання знань про те, що саме входить до складу продуктів, якими користується клієнт, та як саме на нього впливають ці інгредієнти.
 • Проведення процедур, що підтримують дерматологічне лікування (наприклад, смас-ліфтинг). Невеликі процедури, не такі інвазивні, як їх аналоги в галузі дерматології та хірургії.
 • Проведення процедур, пов'язаних з доглядом та профілактикою – тут спеціалізуються косметологи різних напрямків; Найчастіше це процедури для догляду за шкірою, призначені для очищення, зволоження та зміцнення шкіри. Прикладом є лазерна епіляція.
 • Проведення всіх процедур відповідно до найвищих стандартів. Тобто запровадження ін'єкцій для вирішення різних косметологічних проблем.

Косметолог, через здобуту освіту, включений до групи медичних професій, а це означає, що теоретично немає обмежень на процедури, які він може виконувати.

Особливості роботи косметолога

Загрибельна Аліна Олегівна має великі знання, що охоплюють основи імунології, алергології, патофізіології, біохімії, масажу, фармакології та ароматерапії.

У завдання фахівця входить:

 • Підготовка процедур, призначених для підтримки дерматологічного стану бажаного рівня, наприклад заповнення зморшок, видалення родимок, збільшення губ.</li >
 • Підготовка рекомендацій про те, як правильно доглядати той чи інший тип шкіри і як не допустити повторення проблем.
 • Косметолог також відповідає за підбір відповідних пропорцій препаратів, що вводяться, і контроль продукції від початку до кінця.

Сфера косметологічної діяльності та підбирається індивідуально під особливості пацієнта.

Детальніше
ЗАПИТИ
НАПРЯМКИ
ПОПУЛЯРНЕ

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram