STARDOCTOR

Ми – команда STARDOCTOR, колектив активних медиків, які об’єдналися в місті Дніпро, аби робити те, що ми добре вміємо – діагностувати, лікувати та допомагати нашим пацієнтам зберегти своє здоров’я.

Кожен з нас має за своїми плечима багаторічну медичну практику і тисячі вдячних пацієнтів. Ми прагнемо бути корисними всім, хто потребує допомоги в складний для нашої країни і для кожного з нас час. Тому ми згуртувалися, щоб допомагати один одному.

ЦІННОСТІ

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Здоров'я – це найважливіша цінність і основа для повноцінного життя. Розуміючи це, колектив Стардоктор забезпечує високий рівень безпеки та надійності медичних послуг, пильне ставлення до потреб та добробуту пацієнтів.

ЯКІСТЬ

Ми здійснюємо медичну практику виключно відповідно до стандартів доказової медицини, спрямованих на надання ефективного та компетентного лікування, постійно працюючи над покращенням своїх процесів та результатів.

ІННОВАЦІЇ

Медичний світ знаходиться в постійному розвитку та пошуку нових рішень, стандартів діагностики та лікування. Ми завжди тримаємося на хвилі світового прогресу і якнайшвидше реалізуємо його досягнення у своїй практиці.

ДОСТУПНІСТЬ

Забезпечення швидкого та зручного доступу до медичних послуг для всіх пацієнтів, орієнтуючись на потреби наших клієнтів та дотримуючись принципу рівних можливостей.

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК

Підтримка постійного навчання та розвитку медичного персоналу, стимулювання професійного зростання, використання передових світових практик та досліджень.

ЗРУЧНИЙ СЕРВІС

Ми працюємо для того, щоб медична послуга була зручною та швидкою, надавалася клієнтам у комфортному середовищі ефективною медичною командою та оцінювалася високим рівнем задоволення наших пацієнтів.

МІСІЯ

Серед основних напрямків нашої діяльності: сімейна медицина, жіноче здоров'я, консультативна поліклініка, інструментальна діагностика, ендокскопічна хірургія, естетична медицина, фізіотерапія.

З нами Вам не доведеться витрачати час на складання медичного пазлу і блукати в лабіринтах вирішення медичних проблем. Ми вже зробили це за Вас!

Адже НАША МІСІЯ:

спростити шлях нашого клієнта до необхідної медичної послуги, від турботи сімейного лікаря до консультації профільного спеціаліста в межах одного медичного центру, додавши до цього якісну інструментальну і лабораторну діагностику та сервіс, орієнтований на Ваші потреби.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram