Дії під час повітряної тривоги

Шановні відвідувачі Медичного центру “СТАРДОКТОР”!

Сповіщення про повітряну тривогу – це сигнал “Увага всім!”, що повідомляє про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій загальнодержавного рівня (наприклад, техногенного чи воєнного характеру). Загальна тривалість попереджувального сигналу може становити 3-5 хв.
Щоб почути сигнал «Повітряна тривога» необхідно встановити на телефоні застосунок ««Повітряна тривога». Застосунок доступний у Google Play Market та AppStore, не потребує реєстрації, не збирає персональні дані користувачів або дані про геолокацію. Надсилає максимально гучні критичні сповіщення про повітряну, хімічну, техногенну або інші види тривоги системи цивільної оборони навіть у беззвучному або сплячому режимі смартфона.

Відстежуйте початок і кінець повітряної тривоги, будьте уважні до оголошень адміністратора медичногно центру та дотримуйтесь відповілних команд:
– Після початку звукового сигналу (сирени) усім відвідувачам клініки необхідно пройти до укриття;
– На шляху до укриття, а також при вході в нього, необхідно дотримуватися спокою і порядку;
– Виконуйте вказівки адміністраторів та відповідального медичного персоналу;
– У хвилини небезпеки кожному необхідно мобілізувати себе, бути зосередженим та уважним, діяти максимально швидко;
– Покинути укриття можна лише після сигналу “ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ” (виконуючи вказівки адміністратора та відповідального медичного персоналу);
– Під час евакуації заборонено користуватися ліфтами, треба спускатися сходами, прямуючи за визначеними маршрутами евакуації до визначених Медичним центром укриттів.

Зверніть увагу! Медичний центр не несе відповідальності за життя і здоров’я пацієнта, супроводжуючої особи чи гостя, які відмовляються пройти в укриття.

Найближчі укриття:
– вул. Володимира Мономаха , 17А – підвальне приміщіння бізнес-центру “Театральний” (будівля, в якій безпосередньо розташований медичний центр “Стардоктор”).

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram