Положення про відеоспостереження

І. Загальні положення
Положення про систему відеоспостереження в приміщенні Медичного центру «СТАРДОКТОР» ТОВ «СТАРДОКТОР» (далі – Положення) визначає порядок організації та використання системи відеоспостереження в приміщенні Медичного центру
ТОВ «СТАРДОКТОР».
Положення визначає порядок проведення відеоспостереження в Медичному центрі та визначає мету і завдання Системи відеоспостереження, способи його здійснення, порядок встановлення, доступ до записів, їх збереження, а також відповідальність за використання відповідної апаратури, функціонування й технічне обслуговування Системи відеоспостереження.
Система відеоспостереження є власністю Медичного центру і фінансується за його рахунок.
Застосування Системи відеоспостереження здійснюється з урахуванням вимог Конституції України, Законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію» та «Про захист персональних даних».
Норми цього Положення поширюються на працівників та відвідувачів Медичного центру.

ІІ. Мета і завдання Системи відеоспостереження
Відеоспостереження в Медичному центрі проводиться відкрито.
Відеоконтроль здійснюється з метою:
– підвищення ефективності забезпечення режиму безпеки;
– об’єктивної фіксації подій;
– виявлення нетипових ситуацій у зоні здійснення відеоконтролю;
– контролю в умовах, коли іншими шляхами забезпечити його неможливо.
Завданнями Системи відеоспостереження є:
– фіксація інформації для об’єктивної оцінки при виникненні конфліктних ситуацій між працівниками Медичного Центру та відвідувачами;
– недопущення шкоди майну Медичного центра;
– мінімізації матеріальних збитків в умовах дії дестабілізуючих факторів.
Об’єктами Системи відеоспостереження є:
– Загальні приміщення клініки, коридори, кабінети, місця для паркування автомобілів пацієнтів.

ІІІ. Режим системи відеоспостереження.
Відеоспостереження в Медичному центрі допускає встановлення зовнішніх та внутрішніх камер. Відеоспостереження в закладі ведеться постійно, цілодобово та щоденно. Відеокамери мають інфрачервону підсвітку, яка непомітна для людського ока і в нічний час висвітлює територію перед об’єктивом камери.
Про відеоспостереження співробітники і пацієнти Медичного центру сповіщаються написами і знаками встановленого типу «Ведеться відеоспостереження», «Ведеться відео-, аудіо- спостереження» на видних місцях.
Працівники Медичного центру знайомляться з наказами про встановлення відеоспостереження під особистий підпис.
Максимальний термін часу, протягом якого зберігається запис на носіях, становить 7 (сім) днів. Після завершення цього терміну система автоматично знищує інформацію шляхом запису на неї нового відеоряду.
Доступ до записів системи відеоспостереження мають виключно уповноважені працівники Медичного центру визначені відповідним наказом.
Запис із системи відеоспостереження може бути наданий правоохоронним органам, відповідним службам, державним органам та іншим особам відповідно до чинного законодавства України на підставі мотивованого письмового звернення до Генерального директора Медичного центру.

IV. Захист персональних данихпри використанні Системи відеоспостереження.
Обробка та зберігання даних отриманих в результаті діяльності Системи відеоспостереження здійснюється відповідно до Конституції України, Закону України «Про захист персональних даних».

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram