Гастроентеролог

Розлади системи травлення можуть спричиняти незручності, біль та дискомфорт, порушення травлення, недостатнє надходження необхідних поживних речовин, а також впливати на імунну систему та загальний стан здоров'я і якості життя в цілому.

Від того, наскільки правильно функціонує система травлення, залежить здоров’я всього організму людини в цілому. Погане харчування, несприятлива екологія, шкідливі звички та стрес згубно відбиваються на процесі травлення. Починають страждати внутрішні органи, розвиваються гострі та хронічні захворювання.

Щоб своєчасно попередити розвиток небезпечних захворювань, що загрожують здоров’ю та життю пацієнта, необхідно записатися на прийом та отримати консультацію лікаря-гастроентеролога.

Симптоми, при яких необхідна консультація гастроентеролога

Захворювання шлунково-кишкового тракту не тільки приносять почуття дискомфорту, що заважає життєдіяльності людини, а й порушують нормальне засвоєння цінних поживних елементів, які необхідні для правильного функціонування організму. Більше того, тривале ігнорування ознак гастроентерологічних розладів може призвести до стрімкого розвитку хвороби, зокрема утворення ракової пухлини.

Наприклад, досить поширеним інфекційним захворюванням, яке значно підвищує ризик розвитку раку шлунка, є хелікобактеріоз. Хелікобактер пілорі — канцерогенна бактерія, яка потрапляє в шлунок людини ззовні (за допомогою брудних рук, а також при вживанні немитих овочів і фруктів). Патогенний мікроорганізм “закривається” в клітинні стінки слизової оболонки шлунка (захищаючи себе таким чином від шлункової кислоти) і провокує утворення гастриту, виразки, ерозії та раку.

Як своєчасно розпізнати хворобу і коли потрібна термінова консультація лікаря-гастроентеролога? Збої у роботі шлунково-кишкового тракту виражаються у вигляді наступних симптомів:

 • часте здуття;
 • біль у ділянці шлунка і кишечника (ріжучий, колючий, ниючий);
 • часта відрижка або гикавка, печія;
 • біль і області підребер’я;
 • нудота та блювання;
 • наявність гіркого присмаку у роті;
 • порушення стільця (діарея чи запори);
 • різкі зміни маси тіла;
 • наявність слизу чи крові у калі.

Якщо ви виявили один або кілька симптомів, перерахованих вище, обов’язково запишіться на прийом до гастроентеролога. Своєчасна діагностика як підвищить шанси абсолютне одужання, а й попередить ймовірні небезпечні наслідки.

Гастроентеролог в медичному центрі Стардоктор

пропонує пацієнтам професійну допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці широкого спектру захворювань травної системи. Ми допоможемо вам вилікувати:

 • будь-які типи та стадії гастриту;
 • виразку шлунку та дванадцятипалої кишки;
 • панкреатит (гострий та хронічний);
 • холецистит;
 • патології кишківника, жовчного міхура та печінки;
 • поліпи органів ШКТ;
 • дуоденіт (запалення слизової оболонки дванадцятипалої кишки);
 • функціональні розлади кишково-шлункового тракту (закрепи, синдром подразненого кишківника).

Ми пропонуємо комплексні діагностичні послуги, такі як фіброгастроскопія, колоноскопія, ультразвукове дослідження органів черевної порожнини та інші, які дозволяють точно встановити діагноз та об'єктивно оцінити стан пацієнта.

Для лікування деяких захворювань ШКТ може знадобитися хірургічне втручання, наприклад, ендоскопічна поліпектомія - процедура, при якій поліпи (патологічні новоутворення) видаляються атравматично за допомогою гнучкої ендоскопічної техніки. Поліпи можуть утворюватися у шлунку або кишечнику, а їх видалення є ефективною профілактикою раку.

Ендоскопічні дослідження в медичному центі Стардоктор™

 • Виконуються виключно спеціалістами з багаторічним досвідом із застосуванням якісного сучасного обладнання в умовах операційної;
 • Особливу увагу ми приділяємо саме комфорту пацієнта під час ендоскопічного дослідження. Після консультації з анестезіологом Вам буде запропонована адекватна анестезія на Ваш вибір.
 • Під час ендоскопічного дослідження може бути виконана прицільна біопсія, поліпектомія, хромоскопія, уреазний тест з визначенням кислотності шлунку та інші необхідні тести. Ми співпрацюємо з найкращими лабораторіями нашої країни, які забезпечать якісну діагностику для встановлення точного діагнозу.
 • Весь процес дослідження відеодокументується на цифровий носій, який додається пацієнту до протоколу обстеження.

Ми прагнемо надати найкращу медичну допомогу, засновану на передових дослідженнях та сучасних медичних стандартах. Наша команда докладає всіх зусиль, щоб забезпечити ваше комфортне лікування та задоволення вашої потреби у здоров'ї.

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ:

Чи схвалюють гастроентерологи популярні детокс-дієти та голодування?

Болить живіт – що робити?

Як правильно схуднути?

Як підготуватися до візиту до гастроентеролога?

Коли необхідна консультація гастроентеролога

Порушення роботи травної системи негативно впливають на якість життя. Такі захворювання можуть супроводжуватися болями, дискомфортом, впливати на кількість поживних та корисних речовин, що засвоюються з їжі, викликаючи порушення роботи інших органів та систем. Діагностикою та лікуванням захворювань шлунка, тонкого та товстого кишечника, стравоходу, дванадцятипалої кишки займається лікар гастроентеролог. Розлади шлунково-кишкового тракту можуть бути викликані різними причинами, серед яких неправильне харчування, часті стреси, погана екологія, малорухливий спосіб життя, високі фізичні навантаження. Без своєчасної корекції стану погіршується самопочуття та робота всього організму загалом унаслідок недостатнього отримання необхідних речовин із їжі.

Про необхідність звернутися до лікаря говорять такі симптоми як постійне відчуття болю або тяжкості в шлунку, нудота, печія, неприємний запах із рота, не пов'язаний зі станом зубів. Запланувати візит варто і з появою нехарактерних висипів на шкірі, інфекційна природа яких виключена, погіршення стану шкіри, волосся, нігтів. Такі симптоми є показником порушення засвоєння поживних речовин. За відсутності симптомів консультація необхідна пацієнтам, які дотримуються суворої дієти, тривалий час вживають лікарські препарати, що впливають роботу ШКТ, пройшли курс антибіотиків, хіміо- чи радіотерапії.

Гастроентеролог у Дніпрі – як проходить огляд та лікування у клініці «Stardoctor»

Отримати професійну консультацію, детальну діагностику та ефективне лікування у гастроентеролога у Дніпрі можна звернувшись до медичного центру «Stardoctor». Перша консультація починається зі збору анамнезу та фізикального огляду, під час якого оцінюється стан слизових, проводитися пальпація та перкусія живота. Для встановлення діагнозу застосовуються інструментальні та лабораторні методи:

 • ультразвукове дослідження черевної порожнини;
 • ендоскопічне дослідження стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки;
 • колоноскопію – дослідження товстого кишечника із застосуванням ендоскопа;
 • МРТ та КТ;
 • аналіз крові загальний та біохімічний;
 • дослідження калу;
 • тести для визначення гелікобактерної інфекції.

Перелік досліджень лікар складає індивідуально залежно від результатів первинного огляду. Проведення діагностики дає інформацію для встановлення точного діагнозу та розробки програми лікування, в ході якого можуть застосовуватись консервативні, оперативні та комбіновані методи.

Лікар-гастроентеролог у Дніпрі – вартість прийому

У медичному центрі «Stardoctor» ведуть прийом лікаря, що спеціалізуються на виявленні та лікуванні захворювань ШКТ. Співробітники мають високу медичну кваліфікацію та досвід роботи, з професійними та науковими досягненнями лікарів можна ознайомитися на сайті клініки. Постійне підвищення кваліфікації та впровадження передових стандартів діагностики та терапії забезпечує результативність лікування. Використовуються ендоскопічні методи дослідження та хірургічного втручання. Підхід безпечний для пацієнта, що скорочує відновлювальний період після операцій. Для зниження дискомфортних відчуттів використовують анестезію, вибір методів знеболювання здійснюється індивідуально після консультації лікаря-анестезіолога. У медичному центрі створено умови ефективного лікування, комфорту пацієнтів, мультидисциплінарного підходи до терапії. Дізнатися вартість послуг та записатися на прийом можна на сайті, скориставшись електронною формою або контактними телефонами.

Детальніше
ДЕКЛАРАЦІЯ З ЛІКАРЕМ

УКЛАДІТЬ ДЕКЛАРАЦІЮ З СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ ТА
ОТРИМАЙТЕ ВЕСЬ КОМПЛЕКС БЕЗОПЛАТНИХ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ
В ОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ!

our_privilege
 • Сімейна
  медицина
 • Консультації спеціалістів
 • Діагностичні послуги
 • Лабораторна діагностика
 • Жіноче
  здоров'я
 • Оперативні втручання

Якщо Ви вимушено покинули свою домівку та потребуєте медичної допомоги, дуже важливо обрати фахівця, який буде турбуватися про Вас безпосередньо за місцев Вашого теперішнього перебування на постійній основі.

ЗАПИТИ
НАПРЯМКИ
ПОПУЛЯРНЕ
МЕНЮ

Найцікавіша інформація для Вас у нашому Телеграм каналі

Підпишіться, аби оримувати від нас новини першими.

Підписатися у Telegram